10:53
ЗВІТ за 2010 — 2015 рр.
ДОРОГІ ВИБОРЦІ!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ІРПІНСЬКОГО РЕГІОНУ!
Як депутат Київської обласної ради вважаю обов’язком звітувати перед Вами про результати своєї депутатської та громадської діяльності.
Моя передвиборча програма була спрямована на консолідацію зусиль органів влади з метою вирішення найважливіших соціально-економічних проблем регіону. За час роботи Київської обласної ради VI скликання прийнято чимало програм щодо економічного, соціального та культурного розвитку регіону. Пріоритетом моєї діяльності є проблеми екології: збереження природних заповідників, очистка озер, річок, забезпечення населення питною водою належної якості.
За моєї ініціативи та депутатського корпусу, міських голів Ірпеня та Бучі, селищних голів Гостомеля, Ворзеля та Коцюбинського було сформовано пропозиції щодо першочергових заходів, спрямованих на створення гідних умов життя мешканців регіону. Зазначені ініціативи були втілені у життя за підтримки обласної ради та облдержадміністрації. ідповідні служби опрацювали конкретні проекти, здійснили їх експертизу, а обласна рада виділила необхідні кошти.
Внаслідок об’єднання зусиль держави і громади проведено реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, об’єктів комунальної власності, мереж зовнішнього освітлення, роботи над розвитком централізованих мереж водопостачання та каналізації, очищення озер та рік у регіоні, ремонт та відновлення проблемних будівель тощо.
Окремі успіхи і досягнення — початок великої роботи, спрямованої на перетворення Київщини та рідного Приірпіння у регіон європейського рівня. Ми прагнемо, щоб відповідальність та ефективність стали нормою життя нашого суспільства.
Перед Вами — мій звіт, метою якого є висвітлення моєї депутатської діяльності. Чекаю Вашої оцінки, а також побажань, рекомендацій і пропозицій.
Я завжди готова вислухати й почути кожного, відгукнутися на нові ідеї, готова до діалогу та об’єднання зусиль заради майбутнього. Разом ми зробимо ще більше!

З повагою, Наталя СЕМКО

ЗВІТ ДЕПУТАТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАТАЛІ СЕМКО
(ОКРУГ №95 — ІРПІНЬ, ВОРЗЕЛЬ, ГОСТОМЕЛЬ, КОЦЮБИНСЬКЕ)
2010 — 2015 рр.


Переглядів: 471
Головна » 2015 » Жовтень » 5 » ЗВІТ за 2010 — 2015 рр.
Всього коментарів: 1
1  
Наталья приезжайте сегодня в 18-00 на мэжування.Очень хочется увидеть ваше отношение к этому

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz