23:18
Звернення до Київської облради
Шановні депутати Київської обласної ради!

Ми, мешканці селища Коцюбинське, що на Київщині звертаємося до Вас з великим проханням і вимогою встановити межі нашого селища. Це дуже болюче питання для кожної Коцюбинської родини, тому що в результаті відсутності меж наше селище чахне прямо на очах.
Судіть самі, з січня 2013 року ми відключені від кадастру України. А це, в свою чергу, призвело до того, що вже 1,5-а роки ми не можемо оформляти спадщину, дарувати своїм дітям та онукам належні нам ще з радянських часів земельні ділянки під нашими будинками в приватному секторі селища. Підприємці не можуть оформити або подовжити договори оренди. У селищі немає де будувати нові дитячі садочки та спортивні майданчики. Черга на соціальне житло становить близько 600 сімей, а це житло немає де будувати. За щільністю забудови Коцюбинське займає лідируючу позицію серед населених пунктів України. У нас коефіцієнт щільності забудови в 28 разів перевищує середній по Україні. Нам потрібна нова поліклініка зі швидкою допомогою та лікарнею, а також пологовий будинок для наших майбутніх Коцюбинчан. Для людей похилого віку (да і не тільки похилого) потрібне нове кладовище, тому що на старому вже немає вільних місць. А землі під усі ці проблеми немає.
Термін експлуатації наших інженерних мереж добігає свого кінця. Їх потрібно оновлювати. Дороги в жалюгідному стані. Для цього потрібні великі інвестиції. А ми не можемо залучити інвесторів у селище, в тому числі і іноземних, тому що немає що їм запропонувати.

Шановні депутати Київської обласної ради! В ваших руках доля нашого селища. Або воно розквітне і замайорить на карті України, або буде і надалі чахнути і потихеньку вмирати. Не дайте нам засохнути. Виконайте закон і встановіть межі нашого селища.

З повагою,
Мешканці селища Коцюбинське
СЛАВА УКРАЇНІ


Переглядів: 704
Головна » 2014 » Липень » 1 » Звернення до Київської облради
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz