01:48
Заходи до Дня Захисника Вітчизни
З 15 по 23 лютого в селищі проходили заходи,
 присвячені 24 річниці виводу військ з Афганістану та Дню Захисника Вітчизни.


      Розпочалися відзначення покладанням квітів до Пам’ятника загиблим воїнам учасниками бойових дій, воїнами-інтернаціоналістами, що входять до первинної організації ветеранів смт Коцюбинське.
     17 лютого за ініціативи і сприяння місцевої ветеранської організації, Ірпінської  УСВА та підтримки Коцюбинської селищної ради  у Будинку культури відбувся концерт вокально-інструментальної групи «Перевал». Учасники колективу підготували чудову програму. Для них, у свою чергу,  організатори підготували щирі,  душевні слова привітання та нагородження.
       21 лютого на базі ЗОШ № 18 за підтримки селищного голови Садовського В.І., депутата Київської обласної ради Семко Н.Г., голови Ради ветеранів Федоренка В.І., за участю педагогів, працівників та учнів школи  №18 було проведено захід по відзначенню Дня захисника Вітчизни. Для запрошених ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовців, гостей –  прозвучали слова привітання, спогади учасників бойових дій. Допризовникам 1996 року народження  було вручено прописні свідоцтва. Діти подарували присутнім у залі пісні та вірші, порадували своєю щирістю і шанобливим ставленням  до тих, хто воював, хто у різний час захищав нашу Вітчизну і зараз стоїть на її варті.
Після урочистостей на гостей чекало частування та гарні українські пісні у виконанні гурту «Два кольори».
Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 1481
Головна » 2013 » Лютий » 25 » Заходи до Дня Захисника Вітчизни
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz