22:11
За кулісами святкувань
За кулісами святкувань

        Неначе тільки вчора всі жили очікуванням зустрічі Нового року, різдвяних свят, а сьогодні вже й Старий Новий рік лишився в минулому. Однак свята залишили по собі яскраві спогади:  в цьому році святкова програма в нашому селищі була досить насиченою та змістовною. І от, так би мовити, за кулісами святкувань, наш кореспондент попрохав до бесіди головного режисера цих дійств, директора БК Людмилу Антоненко.


—    Людмило Адольфіно, розкажіть про основний сюжет святкувань. Як вони пройшли на Ваш погляд.

—Думаю, що ми змогли задовольнити усіх – і дітей різного віку, і дорослих.  8 новорічних вистав пройшло лише в приміщенні Будинку культури.    Звичайно ж, для дітей були різноманітні сюрпризи, подарунки. Відкривалося святкування традиційно ялинкою від селищного голови. Як уже повідомлялося, готували Новорічний мюзикл до цієї ялинки учасники Фестивалю «Коцюбинське запалює зірки.

—    Що можете сказати за учасників згаданого Фестивалю.  
—Талановита молодь, яку ми відкрили на Фестивалі,  протягом року приймала участь в різних концертах, заходах. Новорічний мюзикл – достойне завершення проекту «Роде мій красний, роде прекрасний», в рамках якого проходив Фестиваль. До речі,    ввечері  мюзикл «Новорічна казка» знову мали можливість подивитися усі бажаючі.   Для організаторів і учасників це був експеримент свого роду. Адже постановка такого рівня, та ще й дві вистави за день – знаєте, небувала річ на нашій сцені — ми відчували себе майже профі…   Раніше заходи такого рівня  ми готували своїми силами лише частково. Тому усі дуже хвилювалися. Та наша робота не була марною –   видовище вийшло достойним.  Хоча, звичайно ж,  є що вдосконалювати.

—    А хто ще брав участь окрім юних талантів Фестивалю «Коцюбинське запалює зірки»?
  —Викладачі та учні Дитячої музичної школи взяли активну участь в не лише  в новорічній програмі.  Незабутній Святвечір для батьків підготувала з вихованцями  викладач Олена  Рубан, в музичну композицію «Вальсова фантазія»  вклала душу викладач Оксана  Покутнєва. Завершили програму  новорічним концертом для усіх батьків, дітей та бажаючих.

—А ще були виступи на польській мові, чи не завітали до нас у гості сусіди?
  —Незважаючи на те, що всього кілька місяців працює при БК «Польський клуб»,  діти підготували  польською мовою  різдвяну виставу, яку показали на сцені. Батьки і гості були в захопленні.

 —Не для кого не новина, що зараз сутужно з фінансами, як Вам вдалося вийти з цієї ситуації?
— Саме в таких ситуаціях видно справжніх доброчинців. Як завжди, підтримала нас депутат обласної ради Наталія Семко. І сама завітала, і подарунки підготувала для учасників програми ( було залучено близько 60-ти чоловік).

—    Наскільки мені відомо Ви також співпрацюєте з релігійними організаціями, благодійними фондами. Чи була взаємодія і на цей раз?
— У цьому році вони також прийняли активну участь у новорічних святкуваннях. Разом з благодійним фондом «Відродження 2007» 25 грудня 2011 року ми підготували чудове свято для наймолодших мешканців селища. Танцювальна школа «Стиль» провела новорічний концерт на сцені  великого залу Будинку культури.

           14 січня 2012 року для усіх бажаючих за підтримки селищного голови в Будинку культури церква «Християнська надія» за участю арт-студії «Sintez-Style», студентів Національної академії  керівних кадрів культури і мистецтв організували  феєричну новорічну виставу. Було вдосталь цікавих розваг, яскравих карнавальних костюмів, ходулістів,  призів.  Дід Мороз і Снігуронька привітно усіх зустрічали. На сцені розігрувалася традиційна новорічна казка, в якій добро перемагало зло.  Для усіх присутніх приємним сюрпризом був виступ переможця третього сезону «Україна має таланти» фокусника Віталія Лузкаря. Разом із зіркою в відомому фокусі з «літаючим» столиком могли взяти участь і глядачі. На завершення програми  була показана театралізована вистава «Ісус народився».  Стара, як світ історія, вже вкотре зворушила присутніх своєю чистотою і високою духовністю.
        А в цей час по селищу ходили щедрувальниці. Учасниці ансамблю народної пісні «Барви» своїми віншуваннями славили господарів, зичили здоров’я, добра у кожну родину.

 Валентин СОБЧУК
 
 

Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 964
Головна » 2012 » Січень » 19 » За кулісами святкувань
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz