12:41
З Новим 2013 роком!!!
Дорога громадо Приірпіння!
Сердечно вітаю вас із новим 2013-м роком!


Кожен Новий рік - це завжди очікування змін на краще. Якими вони будуть, багато в чому залежить саме від нас самих. У переддень новорічних свят, ми можемо з упевненістю стверджувати, що прожили рік, що минає чесно і гідно. Це був час відповідальних рішень і дій, нових перемог та цікавих подій. У минулому році  нам випало  чимало випробувань, але вони збагатили нас досвідом, зробили нас сильнішими, окрилили для нових перемог.
Шановні земляки! Проводжаючи минулий рік, хочу висловити Вам слова щирої  подяки, за розуміння і підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо домогтися змін у нашій країні на краще.
Тож нехай Новий, 2013, рік стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе щастя і удачу, злагоду і взаєморозуміння в кожен будинок, в кожну родину.
Нехай наступаючий рік принесе у Вашу оселю цілу хурделицю добра, а у кожному домі буде світло і радісно від любові і добрих новин. Нехай Новий рік стане роком добрих змін, благополуччя і успіху!
Дорогі земляки! Спасибі вам за працю, за вашу небайдужість та любов до рідного Приірпіння.

З НОВИМ 2013 РОКОМ!!!

З щирою повагою, Депутат Київської обласної ради, Наталя Семко


Переглядів: 751
Головна » 2013 » Січень » 17 » З Новим 2013 роком!!!
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz