11:49
З Днем місцевого самоврядування.

Шановні колеги!


 Від  Коцюбинської селищної ради прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди  професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Старовинне  слово «посада» поєднало в собі і «право» і «обов’язок».  Ваша посада пов’язана не лише з особистою відповідальністю за долі тисяч людей, а й дотриманням державних інтересів.
Органи самоврядування в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Для жителів міста Ви є провідником інтересів і волі  громади сьогодення, головним каталізатором суспільної активності.
Ваш професіоналізм і здатність працювати в сучасних  складних  умовах  гідні великої поваги. Саме з Вашою натхненною працею, що вимагає глибоких знань та професіоналізму, сумління і відповідальності, люди пов’язують свої сподівання на соціальну справедливість, добробут сімей та щасливе майбутнє дітей.                
  Бажаємо  Вам  всього  того земного добра і спокою,   яке   називають   Щастям.  Хай   серце  наповнюється миром   і   любов‘ю,   що   зігріває      людську душу.   Міцного здоров’я Вам, здійснення всіх планів, задумів та сподівань, добра і злагоди Вашим родинам.
 Нехай Боже благословення завжди буде з Вами, а вищою атестацією    Вашої  роботи   буде   доземний  уклін людей та  їх  вдячність.

З  повагою
селищний голова  Садовський В.І.


Переглядів: 349
Головна » 2014 » Грудень » 5 » З Днем місцевого самоврядування.
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz