18:34
З 70-ю річницею визволення України

Дорогі ветерани,
шановна громадо селища!


    Вітаю усіх із 70-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.
    Низький уклін ветеранам за безсмертний подвиг та відвагу.
    Ми завжди пишались своїми земляками, односельцями, які у тяжкі роки Великої Вітчизняної боронили нашу землю, а ті, хто залишався на окупованій території, не боявся чинити опір ворогу, тим самим наближаючи жадану перемогу.
    Вічна пам'ять мешканцям хутора Любки! Нехай їхній подвиг завжди буде прикладом відданої любові до батьківщини, служіння своєму народу.
    Цього знаменного дня ми низько схиляємо голову перед світлою пам’яттю воїнів, партизанів, підпільників, працівників тилу, дітей війни, в’язнів концтаборів, цивільних і військових, солдатів і генералів, відомих і безіменних, нині живих і перед тими, кого  вже немає з нами.
    Сьогодні як ніколи ми розуміємо, яку ціну доводиться платити за право бути незалежними, бути господарями на своїй землі.
    Разом з дідами-прадідами, віддавшими своє життя за Україну в минулому столітті, вшановуємо пам'ять про земляків, які загинули, захищаючи незалежність України сьогодні. Це Олександр Гуменюк та Владислав Стрюков.
Слава героям України!

    Спільне горе в роки Великої  Вітчизняної війни об’єднало  людей різних поколінь, національностей, різного віросповідання. І саме це зробило їх сильними і непоборними  в нерівній битві проти спільного ворога.
    Нехай ця історична правда буде для нас  прикладом і допоможе вже вкотре відстояти свою незалежність.
    Я бажаю, щоб нам  вистачило сил і мужності подолати всі біди і негаразди, щоб ніщо не роз’єднало наш народ, а ці випробування лише загартували нас, зробили ще сильнішими.
    Ветеранам, учасникам бойових дій та усім жителям нашого героїчного селища – міцного здоров’я, злагоди та миру у нашій державі!


Селищний голова          Садовський В.І.

Переглядів: 3672
Головна » 2014 » Жовтень » 27 » З 70-ю річницею визволення України
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz