11:06
Відзначено ділову еліту Київщини

Відзначено ділову еліту Київщини

 У рамках святкування 80 – річчя Київщини відбулося урочисте святкування та відзначення визнаної еліти Київщини. Свято проводилося у межах Громадської акції «Ділова Київщина» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови Київської обласної ради Олександра Качного, а також почесних громадян України.

- Саме Ви прославляєте славну Київщину, а разом з тим і нашу державу, творите історію сьогодення залишаючи добрий слід людству,- зазначив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

Вітаючи представників кожного району, депутатів усіх рівнів, лідерів громад, голова Київської обласної ради Олександр Качний наголосив:

- Ви живете та працюєте на Київській землі. Цього року вона відзначає своє 80-річчя. Цифра вісім символізує відновлення, відродження, також це символ нескінченності, а тому – вічності існування та процвітання Київщини, яка є обличчям всієї держави.

У 2011 році Київська область увійшла до першої трійки регіонів України за рівнем соціально-економічного розвитку. Київщину прославляють тисячі людей, які є сильними, мужніми працьовитими, які є найбагатшим скарбом нашого краю. Їх по праву називають патріотами.

Протягом року районні державні адміністрації та районні ради визначали кращих представників області, хто користується повагою у людей, хто конкретною буденною роботою розвиває і зміцнює імідж нашої Батьківщини, хто береже обличчя краю на світовій арені. Це понад 300 осіб.

Понад 100 з них були вшановані медалями «Патріот Київщини» та відзначені грамотами «За вагомий внесок у розбудову і всебічний розвиток Київської області та з нагоди 80-річчя з дня заснування».

Серед нагороджених була і  Наталя Григорівна Семко, депутат Київської обласної ради від територіального виборчого округу № 96: міста Ірпінь, Буча і селища Гостомель, Ворзель та Коцюбинське Ірпінського регіону .

Її  професіоналізм, знання, людські якості і вклад у розвиток регіону були оцінені та відзначені  на найвищому рівні орденом «Патріот Київщини».
Переглядів: 858
Головна » 2012 » Квітень » 12 » Відзначено ділову еліту Київщини
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz