22:39
Веселі старти у Вишневому!
Беличанка, Коцюбинское ДЮСШ, Вишневі веселі старти, Вешневе, 
Новиков Сергей, ИрпеньВеселі старти у Вишневому!


Коцюбинська ДЮСШ прийняла участь у спортивному заході «Веселі старти», що під патронатом Анатолія Присяжнюка відбувся у м. Вишневе.


На веселі старти приїхала велика кількість школярів, батьків, тренерів. Емоції лилися через край, у спортзалі весь час відчувався дух боротьби, здоровий азарт та завзяття. Цікаво, що у кожній команді були як хлопчики, так і дівчата, і приємно, що між ними не було конкуренції: схоже, учасники добре запам’ятали правило «Один за всіх і всі за одного».

Про зацікавленість школярів свідчить уже хоча б те, що мобілізувались вони буквально за кілька днів. На цьому святі побували і діти Коцюбинської ДЮСШ і ЗОШ№18.

 «Настільки швидко зреагували команди! Одразу почали дзвонити, цікавитись програмою змагань– і ось результат – сьогодні у нас близько двохсот учасників!,- Каже директор центру фізкультури і спорту «Спорт для всіх» Валерій Христофоров. Вийшло таке приємне маленьке свято на ці канікули”.

 Директор Березанської ДЮСШ Олексій Фесенко розповідає -  у Березані спорт розвивається дуже стрімко, діти радують результатами. Тож на ці веселі старти команда приїхала, аби обмінятися досвідом з іншими:

"Ми приїхали, щоб привітати славне місто Вишневе, позмагатися, помірятися силами з іншими,-говорить Олексій Фесенко. Це для нас гарний досвід і велике задоволення, адже тут дуже гарний зал, тай атмосфера у ньому просто чудова”.

 Досвіду не бракує і молодому тренеру команди з Коцюбинського Сергію Новікову. Адже за його плечима – тренерська робота у одному з найвідоміших жіночих футзальних клубів України «Біличанка». Його вихованки  не раз захищали кольори українського прапора на Чемпіонатах світу з футзалу та інших міжнародних змаганнях. Тепер настав час виховувати підростаюче покоління спортсменок, розповідає Сергій Новіков:

 "Чесно кажучи, тут складніше (усміхається). Адже діти ще не мають такого досвіду, таких емоцій, як дорослі спортсменки. Тож тут потрібно належним чином налаштувати на гру і їх, і себе. Щоб вистачило запалу, завзяття. Проте величезна перевага в тому, що юним спортсменам ще є куди рости, вони мають перед собою гарний приклад, тож їм є до чого прагнути. Приємно, коли на тренуваннях у них світяться очі, вони стараються досягти вершин, грати, як, наприклад, наші чемпіонки Аліна Горобець, Юля Форсюк чи будь-хто інший. Я як тренер докладаю до цього максимум зусиль, а віддача дітей стовідсоткова”.


Марина Мандзюк, КП «ІА Інформ»

Сюжет зі змагань. Про спортивне свято дивіться з 4:30 хв.Категорія: СПОРТ | Переглядів: 963 | Теги: Беличанка, Коцюбинское ДЮСШ, Вешневе, Новиков Сергей, ирпень, Вишневі веселі старти
Головна » 2012 » Квітень » 5 » Веселі старти у Вишневому!
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz