07:25
Успіхи юних музикантів
Успіхи юних музикантів

   Музика – мистецтво спілкування, і для виконавця – музиканта (таким є і учень, який виступає на сцені) не все одно, спілкується він сам із собою (у домашніх заняттях) чи з аудиторією слухачів. Бажання самовиразитися перед публікою створює особливий емоційний тонус, який неможливо створити в домашніх умовах, в класі. Саме незвичність, значущість події, при належній підготовці, сприяють артистичного начала в учневі. З метою сприяння піднесенню рівня професійної музичної підготовки учнів, популяризації дитячої та юнацької творчості, а також відбору найбільш талановитої молоді для подальшого продовження навчання у спеціальних вищих навчальних закладах України започатковано та проводяться щорічні Міжнародні. Всеукраїнські конкурси – фестивалі.
   Учні Коцюбинської дитячої музичної школи  прийняли активну участь у цих заходах. Багато часу та своїх вмінь витратили викладачі школи, щоб підготувати учнів до конкурсу. Приємно,  що їх зусилля та зусилля учнів були високо оцінені журі. А саме:
Семирунник Артем (4 клас, гітара) – викладач Коршиков О.О.,  отримав «Диплом» на V Міжнародному конкурсі – фестивалі «ГіmAc» (м. Києв).
   Дудник Катерина, (6 клас, сольний спів) -   викладач Рубан О.І., концертмейстер Малікова О.Л., отримала звання «Дипломанта» на обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дебют» у м.Києві.
   Жмурко Ірина (3 клас, фортепіано) – викладач Кавун О.В.,  отримала «Диплом» на ІІ Всеукраїнському конкурсу – огляду юних піаністів Олени Вериківської та «Диплом» П’ятого Київського міського учнівського фестивалю – конкурсу «Пролісок» (м. Київ).
     Дует у складі Маркульчака Миколи (3 клас, баян) та Єрмолаєвої Світлани (4 клас, акордеон) – викладач Куліш В.С., отримав звання Лауреата ІІ премії на Двадцять другому Всеукраїнському конкурсі – фестивалі для дітей та молоді «Весняні «Зоряні мости» (м. Київ).
   Василишина Дар’я  (5 клас, сольний спів) та Дудник Катерина (6 клас, сольний спів) – викладач Рубан О.І., концертмейстер Малікова О.Л., отримали «Срібні» Дипломи на Дванадцятому Всеукраїнському юніорському конкурсі  інструментально – виконавської майстерності (м. Ніжин).
   Бєліков Володимир, (4 клас, саксофон) - викладач Момот О.В,  концертмейстер Малікова О.Л.,  на обласному фестивалі-конкурсі «Юні таланти» у м. Богуслав зайняв І місце.
   Викладач Коцюбинської ДМШ Кавун Ольга Вікторівна,  отримала «Диплом» ІІІ ступеня та звання Лауреата П’ятого Київського міського фестивалю – конкурсу «Пролісок» (м. Київ).
Вітаємо учнів та викладачів школи з нагородами й бажаємо нових мелодій, натхнення та успіхів.

Валентина Куліш

Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 830
Головна » 2013 » Квітень » 14 » Успіхи юних музикантів
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz