10:20
У Ірпені відбулася обласна Спартакіада серед депутатів

У Податковому університеті відбулась спартакіада серед депутатів

29 вересня на стадіоні спортивного комплексу Податкового університету відбулась спартакіада серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад Київщини. В урочистому відкритті заходу взяв участь голова Київської обласної ради Олександр Качний, народний депутат, ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник, депутат Київської обласної ради Наталія Семко, голова Києво-Святошинської районної ради Володимир Луцюк, перший заступник Ірпінського міського голови Микола Головкевич.

«2012 рік – це рік спорту. Україна на високому рівні приймала Чемпіонат Євро-2012. Наші спортсмени досить успішно представляли Україну на Олімпіаді в Лондоні», - сказав Олександр Качний. За його словами, завдяки плідній співпраці усіх гілок влади за останні два роки на Київщині вже збудовано 29 спортивних майданчиків.

Петро Мельник у вітальному слові на адресу учасників спартакіади зазначив: «Проведення подібних заходів сприяє популяризації здорового способу життя та зростанню сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту. Влада багато робить задля розвитку здорового способу життя як на Київщині, так і в Україні». Він також зазначив, що пишається Валерієм Андрійцевим, студентом Податкового університету, який став срібним призером Олімпіади у Лондоні.

Спартакіада відбулася за сприяння та при підтримці Київської обласної ради, Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Змагання відбувались з семи видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату, легка атлетика, волейбол та футбол. Переможці та призери Спартакіади отримали заслужені нагороди – дипломи, медалі та кубки.


Категорія: СПОРТ | Переглядів: 856
Головна » 2012 » Жовтень » 3 » У Ірпені відбулася обласна Спартакіада серед депутатів
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz