21:33
Спортивні баталії депутатів
Спортивні баталії депутатів
 
Восьмого червня 2013 року відбулася спортивна спартакіада серед депутатів Ірпінської міської, Ворзельської, Гостомельської та Коцюбинської селищних рад.
У програмі спартакіади пропонувались змагання по міні – футболу, волейболу, настільному тенісу, шахам, шашкам і перетягуванню канату.
Наша команда виявилась однією з найчисельнішою. У змаганнях прийняли участь депутати Лизун І.М., Олійник О.В., Боримський В.С., Євстєфєєв В.М., Рожанський І.В., Ясінєв С.І., Хвостенко О.В. та селищний голова Садовський В.І.


 
Основна боротьба в спартакіаді зав’язалася у настільному тенісі, цей вид розігрувався першим та в ньому прийняло участь найбільша кількість учасників – 12 чоловік. Від нашого селища виступили Рожанський І.В., Ясінєв С.І., Лизун І.М., Боримський В.С., Садовський В.І. Після першого кола змагань боротьбу продовжили Боримський В.С. та Садовський В.І., які потім зіграли між собою за вихід у фінал. За результатами змагань Боримський В.С. зайняв друге, а селищний голова третє місце.
 

 
Не менш напруженою та цікавою виявилися змагання по міні - футболу. Наша команда спочатку програла команді м. Ірпеня з рахунком 1:3, але потім реабілітувала себе зі збірною командою селищ Ворзеля та Гостомеля з рахунком 5:4. Другий матч ірпінські депутати програли збірній Ворзеля та Гостомеля і за результатами забитих та пропущених м’ячів ми посіли друге місце.
 

 
Програма спартакіади виявилась настільки насиченою, що такі види спорту як волейбол та перетягування канату не були проведені за браком часу. У шахи та шашки охочих було мало, тому ігри були проведені не за призові місця, а із зацікавленості.
Загалом захід, до речі організований також нашим депутатом – Главацькою Ю.О., видався дуже цікавим, а мало того, ще й дуже корисним.
 
 

Після проведення змагань відбулося нагородження учасників змагань медалями та фотографування організаторів та депутатів - спортсменів.
 
Висловлюю надію, що у наступній спартакіаді прийме участь ще більша кількість людей, а позитивно проведене дозвілля додасть усім бадьорості та сил у роботі і повсякденному житті.
 
 
Секретар Коцюбинської селищної ради           О.Ковтач

Переглядів: 997
Головна » 2013 » Червень » 10 » Спортивні баталії депутатів
Всього коментарів: 1
1  
КЛОУНИ! Краще б сміття поприбирали в селищі.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz