11:24
Селище Коцюбинське – було, є і буде землею Київської області.
Селище Коцюбинське – було, є і буде землею Київської області.


12 березня 2013 року відбулося перше засідання 20-ї позачергової сесії Коцюбинської селищної ради.

Причиною скликання позачергової сесії слугувало прийняття 28 лютого 2013 року столичними депутатами рішення «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі міста Києва».
Згідно п. 1 вказаного рішення було передбачено збільшення територій
м. Києва за рахунок земель населених пунктів Київської області в тому числі і за рахунок всіх земель селища Коцюбинське загальною площею 4065,0 га, з включенням частини існуючої забудованої території селища Коцюбинське площею 87 га.
До Коцюбинської селищної ради вказаний проект землеустрою щодо встановлення та зміни межі м. Києва та генеральний план міста Києва для погодження не надходив.
Коцюбинська селищна рада жодних рішень про погодження проекту землеустрою щодо встановлення межі м. Києва та про погодження генерального плану міста Києва не приймала. Згоди на вилучення територій селища Коцюбинське загальною площею 4065,0 га, в тому числі і частини забудованої території площею 87 га та включення їх до складу міста Києва не надавала.
Сесія Коцюбинської селищної ради прийняла рішення «Про захист територіальної цілісності громади селища Коцюбинське», згідно якого було вирішено звернутися до Генерального прокурора України, Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації щодо необхідності забезпечення дотримання прав територіальної громади селища Коцюбинське на збереження її територіальної цілісності і самостійності та вжиття заходів щодо скасування рішення Київської міської ради «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі міста Києва» від 28.02.2013 року згідно п. 1 якого було включено всю територію селища Коцюбинське Київської області до складу території м. Києва.
Наше селище знаходиться в межах територіальних повноважень Ірпінської міської ради Київської області та Київської обласної державної адміністрації.
Згідно матеріалів інвентаризації земель селища в межах встановлених згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 11.02.1941 року та даних державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (6-зем) загальна площа території селища складає 4065,0 га. Загальна кількість населення складає – 15000 чоловік.
Селище Коцюбинське знаходиться в тісних взаємозв’язках з населеними пунктами Ірпінського регіону Київської області в бюджетній, транспортній та соціально-економічній сфері.
Станом на сьогоднішній день на замовлення Коцюбинської селищної ради розроблено і затверджено рішенням Коцюбинської селищної ради від 15.09.2010 року №153 генеральний план селища та подано на розгляд Київської обласної ради проект землеустрою щодо встановлення та зміни меж селища.
Вказаний генеральний план отримав позитивний висновок
№00-0444-11/ЦБ комплексної державної експертизи. Правомірність затвердження генерального плану селища Коцюбинське та погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж селища Коцюбинське була оспорена прокуратурою м. Києва в інтересах Київської міської ради. За наслідками судового розгляду було прийнято постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23.12.2011 року залишеною без змін ухвалою Вищого адміністративного суду України від 09.10.2012 року у справі №2-а-6326/11/2670. Відповідно до вказаних судових рішень було встановлено відсутність порушень з боку Коцюбинської селищної ради при затвердженні генерального плану селища і погодженні проекту встановлення та зміни меж селища та прийняття відповідних рішень Коцюбинської селищної ради від 15.09.2010 року №153 та від 30.12.2011 р. № 51 відповідно.
Коцюбинська селищна рада неодноразово зверталася до Київської міської ради щодо утримання від прийняття рішень про зміну меж м. Києва та затвердження містобудівної документації міста без попереднього узгодження відповідної документації із територіальною громадою селища Коцюбинське. Вказані звернення були залишені Київською міською радою без розгляду та задоволення.
Згідно ч. 8 ст. 46 Закону України «Про землеустрій» проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці підлягає погодженню сільськими, селищними, міськими, районними радами, районними державними адміністраціями, за рахунок території яких планується здійснити розширення її меж.
Відповідно до п. 6 ч. 7 ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчі органи сільських, селищних і міських рад, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації в установлений строк узгоджують проект генерального плану населеного пункту з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах.
Керуючись ст. 5 Європейської хартії місцевого самоврядування від 15.10.1985 р. та ст. 140 Конституції України, ст.ст. 2, 4, 5, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Коцюбинська селищна рада просить Генеральну прокуратуру України, Київську обласну раду та Київську обласну державну адміністрацію вжити заходів щодо захисту територіальних прав та інтересів територіальної громади селища Коцюбинське порушених внаслідок прийняття Київською міською радою рішення від 28.02.2013 року «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі м. Києва».

Голова постійної комісії Коцюбинської селищної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, містобудування, благоустрою, землеустрою та відносин власності на природні ресурси Євстєфєєв В.М.
Переглядів: 1193
Головна » 2013 » Березень » 13 » Селище Коцюбинське – було, є і буде землею Київської області.
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz