23:42
Раді чекати у Ворзелі на Водохреща.
Раді  чекати у Ворзелі на Водохреща.

У Ворзелі продовжується очистка ставка, що реалізовується на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й.
А також, на виконання рішення Київської обласної ради №189-09VI від 23.08.2011 р. за сприяння депутата Київської облради Семко Н.Г.Чисте хвойне повітря, тиша, спів птахів, мальовничі місця – ось що допомагає людям не тільки відпочити душею і серцем від щоденної суєти, а й зміцнити здоров’я. Таку змогу будуть мати ворзелян та гості з усього регіону після розчищення і оздоровлення ворзельського ставу. Адже, уже на початку січня гостинний Ворзель зможе прийняти усіх бажаючих на свято Водохреща. А літом перлина Ворзеля,  – прекрасний став, стане місцем, де жителі і гості селища зможуть відпочити душею і тілом та поспілкуватися з природою.

Вже впродовж місяця ведуться роботи з розчищення і оздоровлення ворзельського ставка. Це робиться, у першу чергу, для громади селища та регіону. Безсумнівно, це – вкрай необхідний та прогресивний крок селищної влади. Попереду черговий курортно-санаторний сезон, коли до нас приїздять багато відпочивальників та гостей. Усі вони відвідують ставок, який здавна є однією з візитівок нашого селища. Тепер він зустріне їх оновленим і чистим.

Роботи пов`язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми в смт. Ворзель реалізовуються на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й. А також, на виконання рішення Київської обласної ради №189-09VI від 23.08.2011 р. за сприяння депутата Київської облради Семко Н.Г. та ворзельського селищного голови Венгрика О.П. Великою перевагою для громади селища є те, що кошти надані окремою субвенцією з Київської обласної ради.

За дорученням Київської обласної ради замовником робіт виступило Державне управління водного господарства Київської обл. (нач. Урупа М.М.), розробником проекту – підприємство «Славіна», а виконавцем усіх робіт – ПрАТ «Меліоратор». Виконавець добре знаний в області як творець цілої низки озер та парків (в т.ч. нещодавно відкритих парків у Бучі та одного із найбільших парків Києва у Феофанії).

Голова наглядової ради ПрАТ «Меліоратор» Яцюк В.П розповів: «Наша організація вже не вперше виконує роботи на ворзельському ставку. 40 років тому ми його реконструювали,  а 15 років тому востаннє чистили. З того часу став значно замулився і почав заростати, значно погіршило ситуацію також і забруднення сміттям. На сьогодні ми виконали очищення половини берегової лінії, очищення всього дна від мулу, поглиблення замулених місць, можна сказати, пройшлися по дну як пилососом. Усі роботи виконували обережно, не поглиблюючи озеро, щоб не порушити існуючого балансу. Вийнятий мул частково вивезли, частково використали для підсипки берегової лінії. Проведені заходи дозволили реанімувати існуючі придонні джерела, що призведе до загального оздоровлення ставу. Площа ставу становить 3,54 га, шар мулу – 30-50 см, вивезено 9000 куб. м. грунту;  сміття, гілок та сухостою – кілька десятків самоскидів.

До кінця місяця ми плануємо провести очищення і ремонт двох шахтних водоскидів, очищення вихідного отвору водовивідної труби, підсипку чистим річковим піском пляжної зони, а також закінчити очищення решти берегової лінії.

Тепер упродовж наступних 15 років (це термін природнього відкладення шару придонного мулу) ворзельський став буде у гарному санітарному стані, буде милувати око його відвідувачів.

Насамкінець хочу висловити подяку тим, хто організували очищення ворзельського ставка - депутату Київської облради Семко Н.Г., начальнику Державного управління водного господарства Київської області Урупі М.М., керівникові об’єкту, начальнику дільниці №4 нашого підприємства Кудрявцю А.Ю., а також Ворзельській селищній раді та її голові Венгрику О.П., які роблять усе, щоб Ворзель був гарним селищем-курортом, а згодом став і містом курортом».

Соколова Н.В.


Голова наглядової ради ПрАТ «Меліоратор» Яцюк В.П


Депутат Київської обласної ради Семко Н.Г. під час роботи на озері.

Переглядів: 1249
Головна » 2011 » Грудень » 22 » Раді чекати у Ворзелі на Водохреща.
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz