00:47
ПРОЕКТ РІШЕННЯ 12-ї сесії 6-го скликання
ПРОЕКТ

КОЦЮБИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

(позачергова)
 
ПРОЕКТ  РІШЕННЯ
 

 № 1/1                                            смт. Коцюбинське

 
Про селищний бюджет смт. Коцюбинське на 2012 рік

Відповідно до частини 1 пункту 23 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 76, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік”, рішенням сесії Ірпінської міської ради 6 скликання від 29.12.2011 року "Про міський бюджет м. Ірпеня на 2012 рік”, Коцюбинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити загальний обсяг доходів селищного бюджету селища Коцюбинське на 2012 рік у сумі  12512,0  тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду селищного бюджету визначити у сумі 10991,5 тис. грн., обсяг доходів спеціального фонду селищного бюджету – 1520,5 тис. грн., у тому числі бюджет розвитку – 383,4 тис. грн. (додаток №1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків бюджету селища Коцюбинське на 2012 рік у сумі 12512,0  тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 10991,5 тис. грн. та  видатків спеціального фонду бюджету – 1520,5 тис. грн. за функціональною (додаток №2) та відомчою  (додаток №3).

3. Установити розмір оборотної касової  у сумі 4,0 тис. грн.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток 4) на 2012 рік:

дотація вирівнювання місцевим бюджетам  у сумі 2297,0 тис. грн.;

субвенція на виконання власних повноважень територіальних громад у галузі охорони здоров’я  у сумі 4282,8 тис. грн.;

субвенція на виконання власних повноважень територіальних громад у галузі фізичної культури і спорту  у сумі 175,4 тис. грн.;

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 288,1 тис. грн.

5. Установити, що перерахування дотації вирівнювання місцевим бюджетам (коштів, що передаються до селищного бюджету) здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду селищного бюджету згідно із додатком №4 до цього рішення.

6. Затвердити перелік об’єктів (додаток №6), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2012 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);

            поточні трансферти населенню (код 1340),

            поточні трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

8. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм на загальну суму 726,0 тис. грн. (додаток №7)

9. Дозволити виконавчому комітету Коцюбинської селищної ради в процесі виконання селищного бюджету, у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника здійснювати перерозподіл за економічною класифікацією в межах загального фонду його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах селищного бюджету з подальшим затвердженням на сесії Коцюбинської селищної ради.

10. Установити, якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком 3 цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

            У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:

            50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;

            50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету для проведення по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.

            При цьому проводиться коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету із спеціального фонду бюджету.

11. Установити, що планові обсяги тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, в обов’язковому порядку покриваються управлінням Державного Казначейства міста Ірпінь Київської області в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

12. Делегувати повноваження виконавчому комітету Коцюбинської селищної ради отримувати протягом бюджетного періоду короткострокову позичку для покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних з забезпеченням видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку  на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

13. Доручити селищному голові забезпечити укладання з відповідними органами місцевого самоврядування угод, передбачених Бюджетним кодексом України про прийняття - передачі видатків до (з) селищного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів та передачу відповідних повноважень.

14. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на:

оплату праці  працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань (додаток №8).

Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

Забезпечити проведення індексації заробітної плати працівникам бюджетних установ відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення».

15.  Відповідно до статей 65, 70 Закону України "Про місцеве самоврядування України ”, за погодженням з комісією з питань планування бюджету, фінансів, цін, в межах поточного бюджетного періоду розміщувати на конкурсних засадах тимчасово вільні кошти селищного бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця бюджетного року.

16. Кошти, передбачені Положенням про селищний цільовий фонд соціально-економічного розвитку селища, зараховуються до спеціального фонду селищного бюджету (код платежу 50110000). Спрямовуються за КФКВ 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» по головному розпоряднику коштів (додаток 9).

17. Після затвердження селищного бюджету забезпечити складання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ, планів використання бюджетних коштів одержувачів коштів селищного бюджету і подати їх до управління державного казначейства в м. Ірпінь, Київської області для здійснення фінансування.

18. Додатки 1-4, 6-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

19. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, цін.

 
 

Селищний голова                                       В.І.Садовський

Переглядів: 1337
Головна » 2011 » Грудень » 30 » ПРОЕКТ РІШЕННЯ 12-ї сесії 6-го скликання
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz