09:58
Процедури розгляду Плану зонування
ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості
 

Виконавчий комітет Коцюбинської селищної ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проектної документації Плану зонування території селища Коцюбинське Київської області.


Вид містобудівної документації: План зонування території селища Коцюбинське Київської області. (Згідно ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
Склад та зміст містобудівної документації: Містобудівна документація складається з графічної частини, яка вказує на графічні межі містобудівних зон території селища; пояснювальна записка з техніко-економічне обґрунтуванням, а також із вказівками щодо умовних позначень та їх розшифрування.

Основні техніко-економічні показники:
-    територія планування – 4065,0 га.
-    кількість населення 15000 чол.
-    
Замовник містобудівної документації: Коцюбинська селищна рада.
Розробник містобудівної документації: ДП «НДПІ містобудування».
Підстава розроблення містобудівної документації: Рішення Коцюбинської селищної ради від «14 серпня»  2015 року №904 «Про розробку плану зонування території селища Коцюбинське Київської області»
Місце розміщення проекту містобудівної документації: Приміщення Коцюбинської селищної ради за адресою: Селища Коцюбинське, вул. Доківська, 2, а також на офіційному сайті Коцюбинської селищної ради: http://ksr.gov.ua/

Строки ознайомлення та направлення пропозицій: Ознайомлення з проектом містобудівної документації та направлення пропозицій здійснюється в період з «06» жовтня 2015 року до «19» жовтня 2015 року включно.

Пропозиції приймаються за адресою Коцюбинської селищної ради: селище Коцюбинське. вул. Доківська, 2, або на електронну адресу ради kоcubynske@ukr.net. Відповідальна особа: Ковтач Олександр Панасович. Телефон (04597) 72-2-47.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути викладені в письмову вигляді і обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил, пропозиції, що не відповідають вимогам вказаної статті не розглядатимуться. Пропозиції подаються   громадянами   у   письмовому  вигляді  із  зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим підписом.
Пропозиції можуть направляти повнолітні дієздатні жителі селища Коцюбинське, які постійно проживають і мають місце реєстрації в селищі, або є власниками чи користувачами земельних ділянок, що знаходяться в селищі Коцюбинське, народні депутати та депутати місцевих рад, а також юридичні особи, які мають об'єкти нерухомості  на території селища. Розглядаються пропозиції від органів самоорганізації населення, які здійснюють свою діяльність на території селища, за умови наявності рішення селищної ради про дозвіл на їх створення відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Обговорення проекту містобудівної документації буде здійснюватися на зборах громадськості, які призначені на "15" жовтня 2015 року 18.00 год., а також на
"16" жовтня 2015 року о 19.00 год. за адресою: Доківська, 14 - ЖК Атлант (2 поверх).

ПЛАН - ЗАВАНТАЖИТИ
Переглядів: 845
Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Процедури розгляду Плану зонування
Всього коментарів: 6
6  
Когда этих самоуправцев уже посадят?!... Хоть одного для страху остальных!!!

5  
и откройте доступ для коментариев

4  
Евстефеев вы врёте.и про деревья и про претнзии

3  
так они собираются дебаты проводить в помещении 30 м,

2  
Риб"ята, ну ви дивні. Зазіхаєте на лісову київську землю, а пропозиції приймаєте від обмеженого кола зацікавлених коцюбинчан (та ірпінського забудовника). Не буде вашого гешефту. Побачите.

1  
Вот он и дерибан:-) так территория же нацпарк уже по указу.Интересно это пан Садовский выполныет обещания или за остановки по Нови облыччя делается???

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz