22:14
Привітання з Днем захисника Вітчизни.
Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю Вас зі святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.  Цього дня ми знову згадуємо тих, кому  зобов’язані мирним небом над головою. Цей подвиг – це та велика і велична правда історії, яку не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.
Від себе особисто і від усіх депутатів обласної ради висловлю Вам повагу і вдячність за мужність і відданість покликанню. Своїм подвигом Ви не тільки врятували Батьківщину, а й заклали підвалини всього доброго, що є ще у нашій країні.
Сьогодні в рядах захисників Вітчизни внуки і правнуки героїв. Впевнена, що це – достойні послідовники мужньої військової династії. Вони гідно продовжують найкращі традиції захисників батьківської землі, підвищують бойову та професійну майстерність, зміцнюють обороноздатність країни.
Але 23 лютого – це не тільки свято для людей в погонах, а й наших захисників у щоденному житті, тих, на кого ми покладаємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас. Дорогі наші чоловіки! Бажаю Вам завжди і у всьому бути на висоті і все життя залишатися для нас, жінок, ідеалами, а для своїх наступників – взірцем сили та мужності.
Щиро зичу вам незламної волі, богатирського здоров'я, довгих років життя, надійного родинного тилу. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним!

 З щирою повагою, Депутат Київської обласної ради  Наталя Семко


Переглядів: 1339
Головна » 2013 » Лютий » 20 » Привітання з Днем захисника Вітчизни.
Всього коментарів: 1
1  
Привітання з днем захисника Вітчизни http://www.pozdravlenye.com/ukrsms.php?cat=5

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz