20:34
Привітання освітянам !
Дорогі освітяни!
Від щирого серця вітаю Вас з Вашим професійним святом –
Днем працівників освіти.

 
       Це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
       Історія показує, що категорія ВЧИТЕЛЬ – по за часом. У різні епохи, часи лихоліть і випробувань  справжній вчитель, як воїн, виконував своє призначення – оберігав дитячі душі, сіяв зерно знань, добра і любові.
Шановні сивочолі ветерани освітянської ниви!
       Низько вклоняюся вам за неоціненний внесок у розвиток наших шкільних, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, за ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях молодих учителів, які продовжують втілювати у життя ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню  дітей.
       Про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, організацію харчування та медичного обслуговування –  всюди є яскраві приклади самовідданої праці ваших колег, які роблять спільну справу – виховання дітей, майбутнього нашого селища, нашої держави.
Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю.
За вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас.
За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.
        Бажаю Вам , шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
       Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й  наснага, надія і людська повага.
Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років!

З повагою, селищний голова  Садовський В.І.


Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 4494
Головна » 2013 » Жовтень » 3 » Привітання освітянам !
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz