11:02
ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ
Дорогі жителі Приірпіння!

17 років тому відбулася велика історична подія: була прийнята Конституція Незалежної Української Держави. Відтоді та до сьогодення 28 червня викарбуване у календарі червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону нашої держави.
Основний Закон дав початок новому етапу в історії України,  став ядром усієї правової системи в країні, фундаментом стабільного розвитку нашого суспільства, запорукою збереження миру і злагоди. 
Всі ми хочемо бачити Україну сильною, розвиненою, процвітаючою. Досягнення цієї благородної мети залежить від кожного з нас, від нашого прагнення повноцінно використовувати свої сили і здібності для реалізації основних положень життєво важливого Закону.
Дотримання Конституції, завзята творча праця на благо Батьківщини будуть і надалі гарантією успіху у вирішенні важливих економічних, соціальних завдань і забезпеченні гідного життя.
Нехай цей день буде для кожного повним добра і гарного настрою! Бажаю вам успіхів, щастя і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні в ім’я процвітання Незалежної України.

З щирою повагою,                                                      Депутат  обласної ради, Наталя Семко

Переглядів: 1523
Головна » 2013 » Червень » 26 » ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz