23:27
Поздоровлення з Міжнародним жіночим днем від Наталі Семко

Дорогі жінки Приірпіння!

Вітаю вас з прекрасним святом весни, краси і любові - Днем 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже, з нами, жінками, пов'язане усе найпрекрасніше на світі: зародження життя, тепло домашнього вогнища, доброта, любов, моральна чистота і душевна гармонія. Ми надихаємо героїв на подвиги, трудівників – на трудові успіхи і звершення, поетів і музикантів, художників і скульпторів – на геніальні творіння. Ми несемо радість і гармонію, мир і спокій.

Від імені Київської обласної ради і від себе особисто хочу побажати вам яскравого весняного сонця, міцного здоров'я, молодості і краси, миру і благополуччя, процвітання і любові, успіхів у всіх починаннях, сімейного щастя, впевненості у завтрашньому дні!

Також хочу побажати жінкам, щоб вони розуміли, що жінка створена для того, аби нести життя і любов, бути берегинею сімейного вогнища. А любов – це основа людських стосунків, це енергія, яка рухає життя, це – основа світу!

Любов та благополуччя родини великою мірою залежить від жінки. Чоловіки мають завжди бути для нас, жінок, ідеалами, а ми їм маємо допомагати бути на висоті і у всьому їх підтримувати. Тоді їм не бракуватиме ані незламної волі, ані богатирського здоров’я, ані надійного родинного тилу. Тоді буде здорова родина. А якщо буде здорова родина – буде здоровим і щасливим наше суспільство!

З щирою повагою, 

Депутат Київської обласної ради                                Наталя СЕМКО Переглядів: 3514
Головна » 2013 » Березень » 6 » Поздоровлення з Міжнародним жіночим днем від Наталі Семко
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz