21:41
Останній дзвоник 2014
Дзвени, дзвонику,  дзвени…
Депутат Київської обласної ради Наталя Семко та її помічники встигли 30 травня побувати на святі останнього дзвоника одразу у восьми школах свого округу. Окрім приємних побажань перед канікулами учні отримали й цінні подарунки.

Наталя Семко із помічниками відвідала школи селищ Ворзель, Гостомель та Коцюбинське, де розділила приязну та дружню атмосферу цього теплого свята разом із селищними головами  Олександром Венгриком, Анатолієм Кириченко, Вадимом Садовським, їхніми заступниками та іншими гостями. Привітали учнів та випускників грамотами та подарунками.
Хотілось би відмітити, що цього річ шкільні лінійки  майоріли ніби безкраї поля українського степу, адже більшість школярів, педагогів, гостей свята були як ніколи вбрані у святкові вишиванки, зачіски дівчат прикрашали віночки та стрічки. Це стало своєрідним символом патріотичності та незламності української нації.  Сердечну подяку висловлюємо педагогам за їх патріотичне виховання, творчу працю, терпіння і віру в здібності і таланти вихованців, за знання, досвід і людське тепло, які вони безкорисливо передають молодим поколінням.

Переглядів: 971
Головна » 2014 » Червень » 3 » Останній дзвоник 2014
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz