08:00
Об’єднання територіальних громад


Відповідно до розпорядження Коцюбинського селищного голови від 21.05.2015 року про проведення громадського обговорення проектів рішень рад щодо добровільного обєднання територіальних громад селища Коцюбинське та м. Ірпінь, повідомляємо, що на розгляд громади селища Коцюбинське станом на сьогоднішній день надійшла лише одна пропозиція від Ірпінського міського голови Карплюка В.А. підтримана рішенням Ірпінської міської ради від 22 квітня 2015 року №4956-70-VI та р ішенням Коцюбинської селищної ради від 20 травня 2015 року №851 щодо добровільного об‘єднання територіальної громади селища Коцюбинське з територіальними громадами м.Ірпінь, смт. Ворзель, с. Гнатівка, с. Гореничі, с. Горенка, смт. Гостомель, с. Дмитрівка, с. Забуччя, с. Капітанівка, сел. Клавдієво-Тарасове, с. Козинці, с. Мила, с. Мощун, с. Микуличі, с. Мироцьке, с. Михайлівська – Рубежівка, селище Неміщаєве, с. Блиставиця та с. Стоянка розпочато процедуру громадського обговорення питань об‘єднання територіальних громад м. Ірпінь та селище Коцюбинське.

Інших пропозицій від суміжних рад в тому числі Київської міської ради та мера м. Києва Кличка В.В. на розгляд Коцюбинської селищної ради не надходило. Відповідні пропозиції селищною радою не розглядалися. Підготовлені окремими жителями селища матеріали ініціювання приєднання до м. Києва:

1) не були належним чином подані на розгляд громади селища в порядку передбаченому Законом про об‘єднання.

2) відповідно до ст. 4 вказаного Закону об’єднана територіальна громада має бути розташована в межах території однієї області. Оскільки, згідно Закону України «Про столицю України – місто – герой Київ», м. Київ, є окремим адміністративно-територіальним утворенням і не входить до складу жодної області легітимної можливості добровільного об‘єднання громад селища Коцюбинське та м. Києва на рівноправних умовах немає.

3)  із порушенням вимог Закону Київською міською радою 28 лютого 2013 року рішенням №62/9119 без узгодження з громадою - с. Коцюбинське було повністю протиправно включено до складу м. Києва разом із територіями інших 8 рад, що межують з столицею. На сьогоднішній день Київрада продовжує лобіювати поглинання селища м. Києвом, добросусідські наміри Коцюбинської ради повністю ігноруються.
 

Пропозиції об‘єднання з громадою Приірпіння і відновлення історичної справедливості існування регіону дають можливість селищній громаді розвиватися на рівних права з іншими населеними пунктами регіону, а не бути забудованим придатком м. Києва.

Пропонуємо всім жителям селища Коцюбинське висловити свою позицію щодо добровільного об‘єднання громад селища Коцюбинське із м. Ірпінь.

Свої пропозиції та зауваження ви можете направити на електронну адресу Коцюбинської селищної ради:  kocubynske@ukr.net , або за адресою виконкому селищної ради: Київська область, селище Коцюбинське, вул. Доківська, 2. Відповідальна особа - Ковтач О.О., або подати до виконкому селищної ради в письмовій формі або через депутата вашого округу.

За додатковою інформацією слід звернутися до виконкому селищної ради за адресою: Київська область, селище Коцюбинське, вул. Доківська, 2, або до депутата місцевої ради на відповідному виборчому окрузі.


Також ви можете проголосувати в оn-line режимі на за наступною формою:

 Як ви відноситесь до  пропозицію щодо добровільного об'єднання селища Коцюбинське та м. Ірпінь у складі об'єднаної територіальної громади згідно запропонованих рішень рад?


Щодо добровільного об'єднання селища Коцюбинське та м. Ірпінь
Підтримую
Не підтримую
Смотреть Результаты


Переглядів: 1623
Головна » 2015 » Травень » 21 » Об’єднання територіальних громад
Всього коментарів: 7
7  
Який Київ??? Селище загниє якщо приєднає Київ!!! Робітнича вулиця належить Києву, про що можна ще писати. В нашому селищі зовсім нічого не буде. Візьміть наприклад розвиток Ірпеня за рік і райони віддалені від центру і зрівнюйте. Деякі теж кричали расія і результат всі побачили через рік. Так що краще подумайте добре перед тим як кричати киів.

6  
Кто знает что надо писать в письме Садовскому кидайте сюда распечатаю отправлю и если кто знает куда слать заказное :)))

5  
Анкетирование явно не честное! на мой голос " не поддерживаю " сайт выдал ответ, что я ЯКОБЫ уже голосовала. Это не правда.
Аналогичный результат псевдо голосования у моего мужа - с другого ПК и другого IP!
Т.е. для тех кто против, результат не засчитывается?!

4  
Проголосовала-"против",а мне выдает,что я,якобы,уже голосовала,и голос мой не принят.О,как! Поэтому согласна с Люсей.

3  
Народ давайте не полінуємось і кожен мешканець напише листа від себе в сільраду за приєднання Коцюбинського до Києва і відправить поштою листа з повідомленням і хай но спробують не прийняти! а ще краще занести листа і на своїй копії поставити реєстраційний штамп і дату! давайте завалимо Садовського листами!

2  
СОГЛАСЕН-ФИЛЬКИНА ГРАМОТА,Т.Е.-ОПРОС.А ПОЧЕМУ НЕТ РЕФЕРЕНДУМА ЖИТЕЛЕЙ ПОСЕЛКА?САДОВСКИЙ И КОМПАНИЯ КАК ВСЕГДА СОЗДАЮТ ТАЙНУ ПОКРЫТУЮ МРАКОМ.

1  
Суперголосование! Зашел с компьютера на работе и проголосовал. Это что опрос пользователей интернет?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz