13:13
Науково–практична діяльність Центру реабілітації
     У 2011 році зареєстрована громадська благодійна організація "Християнських медсестер та волонтерів. Команда складається з доктора філософських наук , професора , завідувача кафедри філософії НМАПО імені П.Л. Шупика - Кулініченко В.Л. , глави Правління "Благо" , засновника центру "Логос" , протоієрей - Ільницький М.Т. , Виконавчого директора " Благо" , кандидата медичних наук , доцента - Царенко А. В.
 


     Лектор із Великої Британії Хелен Вузвордз, яка очолює асоціацію Християнських медсестер Великої Британії. Брала важливу участь в семінарах, ділилась своїм досвідом проведенням християнської роботи з волонтерами та медсестрами.
     Головне завдання Асоціації - навчити християнських медсестер і волонтерів ведення здорового способу життя, профілактики захворювань, турботі про людей з психологічними та психосоматичними проблемами, дітей та інвалідів а також палиативної допомоги (допомога хворим у хоспісах). На семінари з’їдаються небайдужі люди з усієї України. У викладанні семінарів допомагають християнські медсестри з усього світу. На семінарах учасники отримують обмін досвідом у цій сфері. Навчаються як допомагати людям вивчають християнські психологічні та основи медичної допомоги. Закріплюють свої знання практичними заняттями у хоспісах та в сім’ях які потребують допомоги, виїжджають в дитячі будинки до дітей сиріт. Ціль тренінгів семінарів дати теоретичні навики основ християнського служіння, медичної етики, християнської етика, піклування про себе та своїх рідних щоб уникнути емоційного вигорання.
     Перший семінар відбувся в 2012 році. На цьому семінарі було проведено знайомство та введення в аспекти християнського служіння.
 


 

     На другому семінарі відбулися практичні заняття в хоспісі при клінічній лікарні №2 (Київ, м. Чернігівська).

     На одному із семінарів були присутні представники громади яка називається "Армія спасіння" - це світова організація яка складається з людей волонтерів, які допомагають неблагополучним сім’ям, бідним, ВІЧ інфікованим людям, людям які перебувають в тюрмах.
 
     Після проведення декількох семінарів відбулося перше вручення дипломів християнських медсестер та волонтерів деяким учасникам семінару.
 


     Ми запрошуємо медсестер і волонтерів приєднуватися до нас нашої турботи про людей цілісним шляхом. Наш зв'язок з Ресурсним і дослідницьким Центром Міжнародної організації християнських медсестер дає нам право навчати методам .


Волонтери Центру реабілітації та
соціальної реабілітації сел. Коцюбинське

Переглядів: 950
Головна » 2014 » Березень » 11 » Науково–практична діяльність Центру реабілітації
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz