17:21
Межі селища Коцюбинське

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
                                        Проект

Рішення

Про встановлення і зміну межі селища Коцюбинське Київської області

Відповідно до статей 8, 173, 174 Земельного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо встановлення і зміни межі селища Коцюбинське Київської області, враховуючи подання Коцюбинської селищної ради, погодження Київської обласної державної адміністрації, лист Державного земельного агентства України, висновки та рекомендації постійних комісій Київської обласної ради з питань земельних відносин та з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Київська обласна рада вирішила:

1. Встановити межі селища Коцюбинське Київської області загальною площею 4065 га відповідно до розробленого проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж селища Коцюбинське Київської області.

2. Установити, що проект землеустрою щодо встановлення та зміни меж селища Коцюбинське Київської області зберігається у Головному управлінні Держземагенства У Київській області.

3. Коцюбинській селищній раді у місячний термін підготувати пропозиції, необхідні погодження та картографічні матеріали щодо включення 2000 га земель запасу селищної ради до об’єктів природно заповідного фонду.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань земельних відносин та першого заступника голови Київської обласної ради Добрянського Я.В.


Голова ради                                                        М.В. Бабенко
 


Переглядів: 652
Головна » 2014 » Квітень » 2 » Межі селища Коцюбинське
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz