12:26
Кубок України всьоме виграли дівчата з Коцюбинського

Звіт сайту gazeta.ua: Кубок України з футзалу серед жінок виграли дівчата "Біличанки-НПУ" з селища Коцюбинське під Києвом. + ФОТО

У фіналі вони перемогли уманську "Ятрань-УДПУ" з рахунком 9-1.

Фінальний матч сьогодні відбувся у столичному спорткомплексі педагогічного університету ім. Драгоманова. Рахунок відкрила "біличанка" Олена Павленко після сольного проходу потужним ударом з лінії пенальті під поперечину. Згодом вона ж подвоїла рахунок, забивши з флангового пасу.

У першому таймі домінувала команда з Київщини. Перший небезпечний момент біля їхніх воріт виник тільки на 10 хв. матчу. Аілінкий Наталя з "Ятрані" пробила вище воріт. Згодом, після зміщення з флангу в центр та подальшим ударом хет-трик оформила Олена Павленко. Після третього голу гра розпочалась "в одні ворота". За декілька хвилин у ворота "Ятрані" влетіло три голи. Уманці відповіли ударами здалеку, але неточно.

У перерві відбувся розіграш призів для глядачів та виступи танцювальних колективів НПУ.

Другий тайм розпочався з атак коцюбинських дівчат. Уже на другій хвилині після стандарту відзначилась Альона Лук'яненко. За хвилину уманські дівчата забили гол. Вікторія Музика у боротьбі в карному майданчику зуміла пробити воротаря. Але "біличанки" зупинятися не збирались. За двадцять хвилин до кінця матчу вони ще двічі забивали у ворота суперників.

Слід зазначити, що команда з Умані мала можливість забити ще. Через перебір фолів двічі у ворота "Біличанки" призначали пенальті, але в першому випадку Крепосна Вікторія з "Ятрані" не влучила у ворота, а вдруге пенальті відбила воротар.

Найкращим гравцем матчу визнали Малишко Катерину. Також кращі гравці команд були нагороджені подарунки від фірми "Умбро", яка випускає спортивне спорядження.

"Біличанка" всьоме виграла Кубок України. Це досягнення подали до книги рекордів України.

Gazeta.ua

Ятрань-Уманьфермаш УДПУ
"Беличанка-НПУ" пгт. Коцюбинськое - ФК "Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ"  г. Умань9:1 (6:1)
28.04.2011 года. г. Киев, СК "НПУ Арена" - 300 чел.
Арбитры: Гора Г.(Киев), Хоботов Р.(Киев)
Инспектор матча - Олейник В.(Киев)

"Беличанка НПУ":
Мельничук, Скрипленко - Лукьяненко, Павленко, Лычко, Бесидовская, Игнатенко, Малышко (к), Сидоренко Т, Мартынюк, Прокопенко, Дубицкая, Шульга, Полищук
Тренер: Колок Владимир

"Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ" Умань:
Цикаленко - Аилинкий, Музыка, Скорынина, Безверха, Сукач, Крепостна, Романив, Вибла, Фортуна, Бойко
Тренер: Соболенко Игорь

Голы  Павленко 5
',15',20', Малышко 18', Дубицкая 25', Лукьяненко 30',37', Мартынюк 55', Шульга 55' - Музыка 48'

Нереализованный дабл-пенальти
:
  Скорынина
33', Музыка 70'
Предупреждение: Павленко 60', Лукьяненко 66' - Безверха 64'
Фолы: 10 (3) - 6 (1)

Игроки матча: Малышко Катерина - Цикаленко Елена

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1241
Головна » 2012 » Квітень » 29 » Кубок України всьоме виграли дівчата з Коцюбинського