01:23
Будинок культури - КОЛЕКТИВИ

ВІЗИТКА
НОВИНИ
КОЛЕКТИВИ
ПРОЕКТИ
КУЛЬТУРНЕ ДОЗВІЛЛЯ
ТВОРЧИЙ ПОРТРЕТ
СВІТ КУЛЬТУРИ
НАШІ ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ


Ансамбль народної пісні «Барви»
керівник Кукояшний Віктор Васильович

      Мішаний хоровий колектив був створений ще 60-х роках минулого століття при Будинку культури селища Коцюбинське. Налічувалось в ньому до 50 чоловік.
До складу колективу в основному входили працівники ДОКу (деревообробному комбінаті), на балансі якого на той час знаходився селищний Будинок культури.
     Спочатку це були невеликі формування робітників у цехах, адмінперсоналу комбінату. Влаштовувалися пісенні конкурси між ними. Керівники використовували для репетицій будь-яку вільну хвилину, навіть обідні перерви, п’ятихвилинки. Саме завдяки першим керівникам: Шептусі Володимиру Никаноровичу, Рябіці Валерію Андрійовичу та Лисенко Ганні Михайлівні, - ці пісенні групи об’єднались і сформувався гарний творчий колектив. 
       Великий творчий доробок внесли в діяльність хорового колективу вчителі місцевої школи.
     Минав час, склад хору змінювався, змінювались керівники. Довелось змінювати і форми роботи з колективом. У кінці 70-х років на базі хору створюється ансамбль пісні «Любисток», який згодом перейменовують в «Барви».У той час керівником колективу був Горлов Микола Гнатович. Він пропрацював з ансамблем 12 років.
Це був період активної діяльності колективу. Обласні огляди самодіяльних колективів, пісенні конкурси, гастролі по містам бувшого Радянського Союзу, концерти в населених пунктах, забруднених після аварії на ЧАЕС – ось невеликий перелік творчої діяльності ансамблю в той час.
     Кінець 90-х, початок нового століття знову був нелегким у творчій біографії пісенного колективу. Але ансамбль «Барви» пройшов і це випробування. Керівником у той період був Литвиненко Микола Артемович.
     Понад 6 років самодіяльним ансамблем народної пісні «Барви» керував Зеленюк Вадим Петрович, акомпаніатор Лавріненко Данило Ілліч. На сьогоднішній день Данило Ілліч керує колективом.
     Це співочий, дружній колектив, який знаний не лише в рідному Коцюбинському, а й в регіоні. Репертуар колективу дуже різноманітний. Не дивлячись на різний вік, всі учасниці активні, залюблені в народну пісню, завжди з великим задоволенням беруть участь у концертах, заходах,  мають великий творчий потенціал.
 
Розклад: понеділок, четвер, індивідуальні.Дитяча студія народного танцю

Направлення – народне  
Керівник –  Гончар Наталія Володимирівна
Вік учасників – від 3 до 15 років.


      Танцювальний гурток при Будинку культури діє з початку заснування. Багато хто зі старожилів селища з приємною посмішкою згадують часи, коли його відвідували. Кожен керівник, який працював з колективом, прагнув не лише навчати дітей класичної хореографії, а й намагався вносити в роботу нові сучасні тенденції.
       За  участю танцювального колективу відбуваються всі селищні заходи, колектив добре відомий в Ірпінському регіоні. Також танцювальний колектив Будинку культури – лауреат і переможець обласних, Київських та міжнародних оглядів, конкурсів, фестивалів.
 
Розклад занять:
понеділок, середа, субота Студія дизайну і моделювання одягу «Хобі-Арт»

Створена в  1998 році.
Керівник Рибакова Світлана Миколаївна.
Учасники різного віку – від 12 до 60-ти років, що потребує від керівника неабияких здібностей та вмінь для правильної побудови занять, раціонального використання можливостей установи.
Цікаві творчі знахідки у напрямку своєї роботи керівник з учасниками часто демонструють …

Розклад занять: вівторок, четвер, субота


«Польський клуб»

Створений у 2011 році.
Направлення – культурно-просвітницьке
Керівник Антоненко Людмила Адольфівна
Учасники – від 6 до 70-ти років

Розклад занять: субота, індивідуальні.


Клубне об’єднання «Вокальний спів»

Створене в 2006 році
Керівник: Кавун Ольга Вікторівна
Учасники -  вік необмежений

Розклад занять: четвер, субота, індивідуальні.

Переглядів: 1295
Головна » 2012 » Лютий » 19 » Будинок культури - КОЛЕКТИВИ
Всього коментарів: 0
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz