01:35
Коцюбинському виповнилося 70 років!
10 вересня Коцюбинське відзначило свої іменини, на цей раз вони були ювілейними, оскільки селищу виповнилося 70 років з дня заснування. Свято розпочалося за  день до цієї дати з нагородження учасників  конкурсу малюнків  та фотографій,  присвячених Коцюбинському   в рамках проекту «Коцюбинське запалює зірки».

Святкування розпочалося  урочистої ходи  від ЗОШ №18 до Будинку культури, де розгорнулися виставки: композиції з щедрих осінніх плодів і квітів, вишивки, замки й палаци з сірників, мініатюрна бойова техніка тощо. А ще  усі присутні мали нагоду присісти за  столиками виїзних кафе, або поярмаркувати:  була організована торгівля за цінами виробників.   До відкриття урочистої частини усіх присутніх розважали  танцюристи й співаки художньої самодіяльності. Після покладення квітів до селищного меморіалу на майданчику біля Будинку культури усіх присутніх привітав селищний голова Вадим Садовський, сказавши у своєму вітальному слові наступне:

«Вже стало доброю традицією під час проведення Днів селища підводити підсумки зробленого за рік, і це досить таки символічно, адже саме восени підраховують кількість врожаю. Незважаючи на труднощі економічного становлення в країні, виконкому і депутатському корпусу селищної ради все ж вдалося з вересня 2010 року, й до сьогоднішнього дня здійснити ряд видатків щодо фінансування програм в сфері охорони здоров’я,   благоустрою селища та  комунальній сфері. З бюджету розвитку було витрачено коштів на суму 1 мільйон 250 тис. грн. Зокрема, була проведена реконструкція приміщень першого поверху лікарні  по вулиці Лісова  та реконструкція приміщень  другого поверху лікарні вартістю.Значні кошти було витрачено на ремонт доріг, а саме по вулицях Бакала від будинку №76 до будинку №80;   Доківській від будинку №2 до будинку №21;  Залізнична — від будинку №2/1 до будинку №2а, Меблевій від будинку №1 до будинку №8, по вулиці Лісовій;   вул. Пономарьова від будинку №6/5 до будинку №18а ;  вул. Залізнична від будинку №2а до будинку №9 – 84678,00 грн.; вул. Шевченка від буд.№1а до рогу вул. Фрунзе та вул. Коцюбинського .Також було реконструйовано покрівлі по вулицях Меблева, 5, І7, Доківська,4; Пономарьова,6; відремонтовано міжпанельні стики в будинку по вулиці Пономарьова,18. Також значні кошти було внесено на погашення заборгованості УЖКГ «Біличі». Профінансовано ряд інших життєво необхідних видатків, а саме: технічне обслуговування мереж вуличного освітлення,  проведення тренувальних зборів ДЮСШ тощо. Однак ми всі розуміємо що цього недостатньо,  тому ми продовжуємо працювати над новою перспективою Коцюбинського, щоб воно стало містом і отримало нові джерела доходів, які б дозволили докорінно його змінити» Селищний голова подякував усім, хто не стоїть осторонь проблем селища в будні і свята, й  назвав найактивніші підприємства, які допомагають вирішувати проблеми Коцюбинського, а саме:  «Екмі-меблі», «Пластмодерн», «Білицький ДОК», «Сервіс-ГУВ», «Ніка», ДОЗ, «СПС», «Мастер-енерго», «Катех-електро»,  благодійний фонд «Відродження», громадська організація «Любов і довіра». Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Максименко вітаючи присутніх, сказав, що він   вірить в нове майбутнє Коцюбинського, що воно стане квітучим містом, й зачитав вітання від голови обласної держадміністрації Анатолія Присяжнюка, після чого   нагородив Почесною грамотою помічника вихователя дитсадка «Світлячок» Раїсу Лопату, а також за активну позицію  розбудови Коцюбинського селищного голову Вадима Садовського,  а ряд інших працівників комунальних підприємств були нагороджені подяками.


 Коцюбинців також привітав міський голова Володимир Скаржинський, селищні голови Анатолій Кириченко і Олександр Венгрик. Усі вони  вручили кращим працівникам селища грамоти й подарунки. Депутат обласної ради Наталія Семко зачитала привітання від голови обласної ради Олександра Качного,  відзначаючи здобутки селища подякувала жителів  за небайдужість та активну позицію.  Наталія Семко також  зупинилася на втілених у життя при підтримці селищної влади та особисто її депутатської діяльності проектах щодо благоустрою та екології Коцюбинського, зазначивши, що наразі в селищі  очищено озеро, встановлено п’ятдесят контейнерів для роздільного збору сміття,  закуплено екскаватор, освітлювальну апаратуру для Будинку культури, а ще їй вдалося  досягнути згоди щодо включення в план фінансування обласною радою  будівництва нової музичної школи. У заключній частині свого виступу Наталія Семко нагородила від обласної ради Почесними грамотами  директора Будинку культури Людмилу Антоненко й завідувачку дитсадку Тетяну Рахімову, а ще Подяками від обласної ради були відзначено ряд інших жителів селища. Не обійшлося без цінних подарунків і грамот й від селищного голови Вадима Садовського, за доброю традицією було відзначено  ювілярів, які відсвяткували «осінні» весілля, усі подружні пари отримали короваї, а селищний голова разом з ними танцював весільний вальс. Цінні подарунки від Партії регіонів вручив депутат обласної ради Ігор Борзило.


Після офіційної частини розпочалася концертна програма, під час якої усіх присутніх розважали самодіяльні колективи Будинку культури, й оскільки свято відбувалося за підтримки народного депутата Петра Мельника, то концерт був збагачений виступами співочо-танцювального колективу «Сузір’я» НУДПСУ.

Інша частина свята проходила у спортивному залі та та футзальних майданчиках, а саме: змагалися дзюдоїсти й футзалісти. Оскільки становленню футзалу допомагав покійний батько чинного голови Іван  Садовський, вже стало традицією проводити щорічні ігри на Кубок його імені. Спортивні ігри закінчилася врученням нагород та кубків його  синами Вадимом та Дмитром Садовськими під час яких здавалося, що немає ні переможених ні переможців, настільки святковою була атмосфера. Ввечері для молоді було організовано дискотеку, а ще над селищем розквітнув святковий фейрверк

Валентин СОБЧУК           

Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 1276
Головна » 2011 » Вересень » 13 » Коцюбинському виповнилося 70 років!
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz