12:22
Коцюбинська ДЮСШ - краща в області!
Коцюбинська ДЮСШ, Біличанка, КОДА, Головін, Стеценко, спортивна школа, Беличанка, женский футзал, дзюдо, Червоный АлександрКоцюбинська ДЮСШ визнана кращою в області!

14 березня 2013 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася підсумкова колегія з питань фізичної культури.

14 березня 2013 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації  було проведено розширену  обласну колегію управління з питань фізичної культури і спорту КОДА за участю заступника голови Київської облдержадміністрації Євгенія Головіна, начальника управління з питань фізичної культури і спорту Володимира Стеценка, керівників відділів з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрацій та директорів районних спортивних шкіл. 

Коцюбинська ДЮСШ, Біличанка, КОДА, Головін, Стеценко, спортивна школа, Беличанка, женский футзал, дзюдо, Червоный АлександрОсновними питаннями на колегії було виненсено розгляд підсумків  роботи фізкультурно-спортивних організацій за 2012 рік та плани розвитку галу зі   у 2013 році.     Крім того, були підведені підсумки обласного  огляду - конкурсу роботи ДЮСШ. спортивних клубів, управлінь спорту райдержадміністрацій та названі переможці та призери конкурсу.

Приємною несподіванкою стало те, що за підсумками роботи комісії перше місце у ІІІ групі спортивних шкіл за результатами роботи у 2012 році стала Коцюбинська дитячо-юнацька спортивна школа.    

Вагомий внесок у цю перемогу  внесли тренери - викладачі ДЮСШ -  Колок Володимир Васильович, Мельничук Ірина Володимирівна, Малишко Катерина Валеріївна, Гурська Галина Леонідівна, Новіков Сергій Анатолійович, Шермет Катерина Юріївна, Лук'яненко Альона Юріївна, Сторожук Альона Сергіївна, Шевченко Павло Володимирович та заступник директора  Рудченко Тетяна Олександрівна.

Хочеться привітати тренерсько-викладацький склад та спортсменів ДЮСШ з перемогою у конкурсі та побажати і у подальшому  досягати нових перемог у спортивній галузі.

Коцюбинська ДЮСШ, Біличанка, КОДА, Головін, Стеценко, спортивна школа, Беличанка, женский футзал, дзюдо, Червоный Александр

Коцюбинська ДЮСШ, Біличанка, КОДА, Головін, Стеценко, спортивна школа, Беличанка, женский футзал, дзюдо, Червоный Александр

ДЮСШ Коцюбинське
по матеріалам, belichanka.com


Категорія: СПОРТ | Переглядів: 773
Головна » 2013 » Березень » 16 » Коцюбинська ДЮСШ - краща в області!
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz