22:41
Храм бойового мистецтва


На днях у Коцюбинському відбулася знакова для багатьох людей подія – відкрили перший в Україні Храм бойового мистецтва «Пересвіт», який поєднав у собі кращі традиції бойових мистецтв світу та несе принципи виховання здорової, всебічно розвиненої особистості.

Сьогодні «Пересвіт» під керівництвом Андрія Петровича Старовойта надає можливість розвиватись і тренуватись людям будь-якого віку та фізичних можливостей, а Храм – це сучасні тренувальні зали з максимально продуманими і комфортними умовами для занять з фрі-файту, кунг фу та тайдзі цюань; це і чайна студія, атмосфера якої допоможе відкрити для себе світ чаю, і лікувальний кабінет, де можна отримати пораду як відновлювати сили, правильно харчуватись та вести здоровий образ життя та багато іншого. І сама атмосфера незвичайної для нашої країни споруди, що оточена лісом, кожному відкриває свої можливості: кому допомагає у пошуках духовних істин, а кого настроює на виснажливі тренування для завоювання найвищих титулів на світових спортивних майданчиках!

На відкриття храму приїхали особливі гості – майстри кунг-фу з Китаю. Вони демонстрували свої вміння, проте переконували, що в бойових мистецтвах головне – це не бійка, а зміна свідомості і загартування характеру. Українцям, кажуть китайські монахи, бракує спокою…

Місце розташування Храму бойового мистецтва: Коцюбинське, вул. Миру, 3.За матеріалами zpi.com.ua

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 668
Головна » 2015 » Вересень » 22 » Храм бойового мистецтва
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz