22:31
Інвестиції — в майбутнє
Інвестиції — в майбутнє

У Гостомелі започатковано ще один соціальний проект за підтримки народного депутата Петра Мельника закладено символічну капсулу на місці майбутнього  будівництва школи  - дитсадка в районі «Радгосп».

На урочистості з нагоди цієї події прибули народний депутат України Петро Мельник, міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, селищні голови Гостомеля,  Коцюбинського та Ворзеля — Анатолій Кириченко, Вадим Садовський та Олександр Венгрик, також генеральний директор будівельної компанії «Гарант-житло» Василь Пікулик. На мітингу з нагоди закладення символічної капсули зібралося багато людей згадуваного  району, а також учні початкової СЗОШ №15, що засвідчило про  важливість  цієї події, особливо в аспекті соціального проекту. Адже, зважаючи на умови економічного становлення держави та кризові явища, більше, як на десятиріччя, припинилося будівництво соціальних об’єктів. Про це під час свого виступу зауважив народний депутат Петро Мельник: «Ми будемо робити і робимо все можливе, щоб знову повернути соціальні пріоритети обличчям до людей, і кроком за коком втілюватимемо цю мету в життя. У Ірпені будівельна компанія «Гарант - житло», один з керівників котрої Василь Пікулик тут присутній також розпочала будівництво нового дитячого садочку під символічною назвою «Фортеця», отже початок зроблено, продовження в Гостомелі, і ми й надалі розвиватимемо цей процес». Петро Володимирович також повідомив, що на будівництво сучасної  школи – дитсадка, яка матиме початкові класи для навчання, будуть залучені кошти з державного бюджету.
Селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко подякував  Петра Мельника за сприяння в реалізації цього важливого проекту для жителів району «Радгосп» селища, адже був час, коли приміщення школи захопили рейдери й дітям початкових класів нікуди було піти в школу, наразі — це вже минулому, приміщення повернуто,  а в майбутньому, нова сучасна школа - дитсадок, де діти вже від народження матимуть змогу бути під опікою педагогів у дитячому садочку, а потім продовжувати навчання в школі, батьки ж не хвилюватимуться як своїх малолітніх нащадків доправити до віддалених дошкільних закладів. Під час урочистостей селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко подякував за підтримку в реалізації соціальних ініціатив  меценатів Віктора Бондаренка та Юрія Прилипка, депутата селищної ради Ігоря Рога. На урочистостях з нагоди започаткування нового соціального проекту звучала музика та лунали пісні, зворушливим моментом був епізод закладення капсули, коли всі очільники населених пунктів Приірпіння з народним депутатом Петром Мельником закладали саму капсулу для майбутніх поколінь, де біля її фундаменту були висаджені молоді берізки, які пускатимуть коріння в глибину — разом з нашими сподіваннями.

Валентин Собчук    

Переглядів: 861
Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Інвестиції — в майбутнє
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz