22:49
ІІІ Малі Олімпійські ігри в Ірпені
малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт ІІІ Малі Олімпійські ігри в Ірпені

12 травня 2012 року на Привокзальній площі відбулася церемонія відкриття ІІІ Малих Олімпійських ігор серед дітей та молоді Ірпінського регіону, присвячених 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Під звуки маршу колоною крокували команди вихованців дошкільних навчальних закладів «Лісова пісня», «Веснянка», «Радість», «Сонечко», «Казка», «Віночок»; учні загальноосвітніх навчальних закладів №№1, 2, 3, 5, 12, 13, 14, 17, 18, НВО «Освіта», Коцюбинського гуманітарного ліцею, вихованці Ірпінської та Коцюбинської ДЮСШ, представники спортивного клубу «Тонус» та ін. Кожна команда зі своїми емблемами й спортивними здобутками.

Після офіційної частини, яка задала хороший старт ІІІ Малим Олімпійським іграм, усі учасники шукали заняття до вподоби: хтось брав участь у спортивних змаганнях, а хтось споглядав чудове видовище. Діти та молодь Ірпенязмагалися у перегонах на самокатах та роликах. Одночасно в центральній частині міста відбувалися естафетні змагання для дошкільнят, шахові турніри та змагання з армреслінгу, парковий волейбол та настільний теніс, танцювальні майстер-класи та велоекстрим. Кожен учасник мав змогу переконатися, що Малі олімпійські ігри – це впевнений крок до Великих. Адже з таких змагань і починається гартування волі й духу, зміцнення здоров’я та пошук нових друзів.

Не обійшлося цього року без всеукраїнських знаменитостей. Живим співом під гру на гітарі полонив ірпінську публіку український автогонщик, автомобільний та автоспортивний журналіст, телеведучий, тест-пілот Олексій Мочанов. Запальні танці демонстрував гостям свята зразковий хореографічний колектив «Усмішка» з міста Олександрія Кіровоградської області. Свою майстерність силача демонстрував бронзовий призер «Богатир року» 2008 та 2009років, майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен світу до 105 кг Сергій Конюшок.

Організатори, учасники і глядачі ІІІ Малих олімпійських ігор дали змаганням високу оцінку і одностайно висловились за те, щоб у наступному році ще більше розширити представництво в них спортивних колективів не лише Приірпіння, а й з усієї України.

малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт

малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт

малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт

малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт

малые олимпийские игры, Ирпень, Коцюбинская ДЮСШ, футзал, спорт
 
Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1879
Головна » 2012 » Травень » 15 » ІІІ Малі Олімпійські ігри в Ірпені
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz