13:17
Фаворит ДЮСШ – переможець Kyiv Open Cup
Киев-НПУ Киев, футзал, юноши, Фаворит Коцюбинское, турнир, 20 летФаворит ДЮСШ – переможець Kyiv Open Cup

Юні футзалісти з Коцюбинського стали переможцями другого дитячого турніру з футзалу, приуроченого до 20-річчя футзального клубу «Київ-НПУ»

15 травня футзальний клуб «Київ-НПУ» у рамках заходів, приурочених до свого 20-річчя, провів другий дитячий турнір з футзалу. Як і минулого разу, у турнірі брали участь 4 команди, на цей раз ними були: «Фаворит», «Переможець», «Добро-Спартак» та «Київ». Усі зустрічі знову були проведені у спорткомплексі «Сокіл». Арбітром турніру виступив перший віце-президент Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов. Організатори планують зробити цей турнір традиційним, що не може не тішити прихильників цього виду спорту у столиці.

 У першому півфіналі зустрілися «Переможець» та «Добро-Спартак». Не зважаючи на підсумковий переможний рахунок 3:2, малеча «Спартака» виглядала набагато переконливіше, що й не дивно, враховуючи той факт, що для «Переможця» футзал є дещо новим видом спорту. У іншому півфіналі теж окреслився явний фаворит, і ним стала однойменна команда, яка маючи перевагу у віці (в один-два роки), дуже впевнено розібралася з молодшими суперниками з команди «Київ» - 4:1.

 У матчі за третє місце зустрілися «Переможець» та «Київ». У дуже напруженій боротьбі основний час закінчився з рахунком 2:2, а ось у серії післяматчевих пенальті точнішими були «переможці» - 3:4. Третє місце – гідний результат для футболістів. Фінал пройшов в одні ворота. «Фаворит» з Коцюбинського продемонстрував якість підготовки у дитячій школі «Біличанки» у всій красі, перемігши «Спартак» з рахунком 7:1.

 Після переглянутого на турнірі, можна відзначити, що, хоча у Києві майже немає бази для підготовки футзалістів, навіть у такій ситуації серед дітей вже є гравці, рівень гри яких дає підстави сподіватися на те, що київський футзал подарує Україні ще не одного гравця високого рівня.

По закінченню турніру організатори відзначили подарунками і лауреатів у індивідуальних номінаціях:
 
кращий воротар – Микита Машій («Переможець»),
кращий гравець – Микита Котляревський («Добро-Спартак»),
кращий бомбардирВладислав Скришевський (Фаворит), який забив чотири м’ячі.

Киев-НПУ Киев, футзал, юноши, Фаворит Коцюбинское, турнир, 20 лет

1 місце - «Фаворит ДЮСШ» смт.Коцюбинське
«Фаворит ДЮСШ» смт.Коцюбинське

Олександр Нерощин, тренер «Фаворита»:

- Які у Вас враження про цей турнір?
 - Усі діти молодці - усі підготовлені. Слава Богу, що приїхали і ними займаються, дають їм можливість пограти і показати себе, побачити інших. Я бачу, що у всіх присутня дисципліна, а найголовніше – дякую тим, хто організовує такі турніри. Хотілося б, щоб таких турнірів було побільше.

 - Ваша команда з Коцюбинського. Вам хтось там допомагає?
 - Зараз самі, але, взагалі, у нас є жіночий клуб «Біличанка», і їхні тренери нам допомагають.

 - Тобто ви сьогодні представляєте школу «Біличанки»?
 - Фактично це одна спортшкола, просто різні команди.


2 місце - «Добро-Спартак» м.Київ
«Добро-Спартак» м.Київ

Ярослав Селезньов, тренер «Добро-Спартака»:

- Що можете сказати про цей турнір?
 - Ті, хто це організовує, молодці, тому що у нас в Києві дуже слабко розвинений футзал, зокрема, дитячий. Наскільки я знаю, то у місті існують лише 2-3 дитячі команди. Наш клуб існує десь з 2000-го року. Такі турніри, в першу чергу, на радість дітям повинні проводитися. Організаторам низький уклін, честь і хвала.

- Як вам вдалося так довго триматися? Хтось надає допомогу?
 - Ні, все робимо своїми силами і силами батьків. Все на ентузіазмі. Кого не прохали, яких спонсорів не шукали – дитячий футзал нікому не цікавий.

- На базі чого ви існуєте?
 - Зараз ми займаємося на базі 329-ї школи «Логос». Там прекрасний директор – Андрій Вікторович Прутас, завдяки якому ми займаємося у чудовому залі. Він сам колишній спортсмен і допомагає чим може, завдяки цьому ми маємо місце, де можна тренуватися.

3 місце - «Переможець» м.Київ
«Переможець» м.Київ

Олег Маценко, тренер «Переможця»:

- Що думаєте про цей турнір?
 - Хотілося б уже вилізти десь на вулицю і грати 8+1, але полів у Києві, на жаль, немає, тому нам доводиться у такий спекотний період мучитися в залах, але нічого – хоч щось.

- Отже, ви культивуєте футбол, а не футзал?
 - Так, але нас до себе запросили футзалісти, тому ми граємо за їхніми правилами – 4+1 у залі. На превеликий жаль, можемо грати лише у залі, бо полів 8+1 немає.

- У команди є якийсь спонсор?
 - Нам ніхто не допомагає. Чемпіонат міста Києва, усі турніри і збори – все за рахунок батьків, тому дуже скрутно. Якщо батьки з середньостатистичним доходом, то їдемо, а якщо батьки без роботи, то дітки навіть на збори не можуть виїхати.

- На базі чого ви тримаєтеся?

 - У нас футбольна школа у звичайній середній школі, поганеньке поле, тобто нам дуже скрутно. Ви ж самі все прекрасно бачите – не тільки у нас поля погані, а й у всій Україні таке робиться. Що маємо – те й маємо, я думаю, що є ще й гірші умови.


4 місце - «Київ»
Киев-НПУ Киев, футзал, юноши, Фаворит Коцюбинское, турнир, 20 лет

Костянтин Ночвін, тренер «Києва»:

- Яка Ваша думка по організації турніру і загалом?
 - Дуже подобається турнір. По-перше, він хороший тим, що нашим дітям є де грати, оскільки раніше головною проблемою футзалу було те, що діти тренувалися, а грати було ніде. Зараз було проведено чемпіонат міста, вдруге проводиться цей турнір, отже, діти мають постійну ігрову практику, бо просто тренуватися їм набридає і стає нецікаво. Неважливо, яке місце вони займуть, важливим є сам процес – для них це свято.

- Де базується команда?
 - На Відрадному, у 67-й школі.

- Хто допомагає вашій команді?
 - Клуб допомагає чим може, але переважно все за рахунок батьків. Зараз у Федерації футзалу Києва відбулися зміни – президентом обрали Павла Присяжнюка, і він начебто зацікавлений у розвитку дитячого футзалу. Саме він допоміг провести перший чемпіонат міста.


Андрій ГУЛІЙ

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 971
Головна » 2013 » Травень » 19 » Фаворит ДЮСШ – переможець Kyiv Open Cup
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz