11:39
Дошкільнят навчили дбати про довкілля

Дошкільнят навчили дбати про довкілля

У Дошкільному навчальному закладі №18, «Ластівка», що у селищі Коцюбинське, пройшли захоплюючі екологічні заняття для малечі. Дуже приємно, що ініціює такі екологічні акції та систематично підтримує екологічну просвітницьку роботу серед дітей та молоді депутат Київської обласної ради Наталя Григорівна Семко.

Заняття проводилось у ігровій формі, і на них помічник Наталі Семко, Вікторія Господарчук, показувала малечі, як необхідно сортувати побутові відходи, щоб зберегти природу. Допомагали їй у цьому завідуюча дитячого закладу, Тетяна Рахімова, музичний керівник закладу, Наталія Кирик та інструктор з фізичного виховання, Наталія Стоянова. Не дивлячись на юний вік радісної щебетливої дітвори, заняття було цікавим та пізнавальним для кожного маленького учасника.

Завдяки заходу, дітвора зрозуміла, що саме у такий спосіб пластмаса, макулатура, склобій, метали та ін., не засмічують навколишнє середовище, а через  систему роздільного збору потрапляють на переробку.

Кожен учасник гри отримав цікаві подарунки та побажання залишатися активним захисником довкілля. Хтозна, можливо малеча багато чому тепер зможе навчити своїх старших сестер, братів, і навіть самих батьків?! Адже дітвора тепер знає, що гарний господар повинен доглядати не тільки свою оселю, а й навіть малу Батьківщину…

Дуже важливо, які цінності ми, дорослі, прищепимо дошкільнятам, бо від цього залежить доля нашої країни – ці маленькі хлопчаки і дівчатка розвиватимуть надалі нашу Україну.

Олена Брацлавська
Переглядів: 1584
Головна » 2012 » Листопад » 14 » Дошкільнят навчили дбати про довкілля
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz