12:01
Допомога бійцям та соціальний проект селища


В ході роботи 32 – ї сесії 6-го скликання Коцюбинської селищної ради, яка відбулася 23 та 30 січня, крім питань повсякденної діяльності селища, розглядалися два проекти рішень які потребували вкрай швидкого обговорення та прийняття.

Найважливішим питанням було розгляд клопотання громадської організації «Самооборона в Київській області» щодо можливості передачі машини швидкої допомоги п’ятій батальйонно – тактичній групі для надання медичної допомоги та вивезення поранених з поля бою. Дане питання не потребувало ніяких обговорень та спорів, депутати одноголосно підтримали проект рішення. І вже сьогодні карета швидкої допомоги на шляху до фронту. Вона і є маленьким вкладом коцюбинчан в перемогу над агресором. Автомобіль прийняв командир п’ятої батальйонно – тактичної групи мій спів службовець, справжній патріот і боєць – українець, прізвище називати не буду з питань безпеки його самого та його сім’ї.
В своєму виступі на сесії командир п’ятої батальйонно – тактичної групи коротко розповів про події на передовій, наголосив про гостру необхідність проведення чітких мобілізаційних заходів в даний непростий час.
Я знаю, що мешканці нашого селища не байдужі до горя скоєного різними бойовиками, найманцями, «блукаючими» та іншими сепаратистами. Громада селища, підприємства та підприємці, волонтери прикладають масу зусиль для забезпечення наших воїнів всім необхідним. Разом з тим, постачання людського ресурсу на заміну стомленим та пораненим бійцям, - є теж вкрай необхідними заходами.
Ми усі віримо, що кропітка робота нашого тилу та грамотно сплановані дії на фронті безумовно приведуть до нашої довгоочікуваної перемоги. Усі війни рано чи пізно закінчуються, закінчиться і ця проклятуща! Прийдуть дні, коли ми почнемо відбудовувати і відроджувати наші східні регіони. Життя продовжується і нам потрібно далі жити і творити для наших нащадків.
В цей вкрай складний для нашої Неньки України час здійснити щось великозначиме вкрай важко але так необхідно. Усі односельці знають про складну ситуацію по забезпеченню місцями у дошкільних закладах освіти. Усім відомі великі черги, різного роду контроль за цим, переповнені групи, непорозуміння, розпач батьків та рідних і т. ін.
Селищна рада також стурбована зазначеним, давно вишукувала можливість будівництва нового дитсадочка. Довготривалий процес затвердження межі селища не давав нам змоги здійснити омріяне. Але світло в кінці тунелю таки появилось! На сесії також одноголосно підтримано проект рішення про будівництво у селищі нового дошкільного закладу освіти по вул. М.Коцюбинського на 120 місць. В проекті будівництва будуть залучені кошти місцевого бюджету, бюджету м. Ірпеня та спонсорські надходження.
Так що в добрий час!


Секретар ради
О.П.Ковтач

Переглядів: 559
Головна » 2015 » Лютий » 5 » Допомога бійцям та соціальний проект селища
Всього коментарів: 1
1  
От брехло!!! Побійтесь, Бога, та признайтесь чесно - машина, яку ви передали - це купа залізяччя, яке навіть їхати самостійно не могло!!! Не набридло брехати, дивлячись людям у очі?!!! "Різні бойовики, найманці, «блукаючі» та інші сепаратисти" - цей термін можна спокійно примінити до всіїє нашої селищної ради!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz