11:25
День народження селища!

День народження селища!

Свято яке буде зажди з нами !

«Такого масштабного та феєричного святкування Коцюбинське ще не знало»,— захоплено промовляли учасники цієї події. Отже, ми розповімо, як все відбувалося.

Уже вкотре День народження селища об’єднало різні покоління разом, юних спортсменів і ветеранів, громадськість. Цього року урочистості, що традиційно розпочинаються зі святкової ходи від ЗОШ №18 були сповнені особливого колориту. Святкові колони, як ніколи,були велелюдними: спортсмени Коцюбинського подзвонювали медалями, представники різних професій зібралися разом  а в кінці колони навіть гуділа двигунами «військова» бронтехніка пейнтбольного клубу «Forester», хлопці в камуфляжі  з пейнтбольними автоматами нагадували бійців з якогось сучасного телесеріалу,  а члени клубу активного відпочинку «Hardwheels», здавалося,  ледь стримували своїх залізних коней (квадроцикли), щоб продемонструвати своє  вміння.

Спортивною звитягою віяло від вихованців ДЮСШ і ФК «Біличанка», богатирів клубу «Пересвіт», милували око юні грації учасників танцювальних студій  — попереду колони почесні делегації від організацій селища, шкіл,  представники селищної влади, яких очолював селищний голова. І згодом колона рушила вулицею Доківська — свято розпочалося. Святкову ходу біля Будинку культури зустрів оркестр зворушливими мелодіями й численні гості та жителі міста. Селищний голова з почесною делегацією покладає квіти  до меморіалу загиблим воїнам та пам’ятника Коцюбинському.

А біля Будинку культури, як ніколи, багатолюдно, а ще вражає своїми небувалими довгими торговельними рядами ярмарок. І згадуються Сорочинці, бо й тут можна було придбати все чого  забажає душа — від меду й продуктів — до одягу й вишуканої керамічної посуди з народними орнаментами. Варто зауважити, що ярмарок був організований під патронатом народного депутата Петра  Мельника, за підтримки  селищного  голови Вадима Садовського, депутата Київської обласної ради Наталії Семко й депутата Гостомельської  селищної ради Олега Поповичука.

Ярмаркові ряди та казкові столики, на яких експонувалися справжні шедеври народної творчості, а саме: композиції з городніх культур, я навіть побачив огірка в ролі морського коника, казкові хатинки та вишиванки, неземної краси квіти, картини — усе це тільки підсилювало святкову атмосферу.

Згодом на імпровізованій сцені біля БК, наче в театрі під відкритим небом, розпочалися виступи вихованців наймолодших учасників художньої самодіяльності, дітей дошкільних навчальних закладів селища. Тоді їх змінили юні учасники співочих і танцювальних студій селища,  не обійшлося і без захоплюючого подих брейк – дансу.  Оскільки День народження селища був приурочений до спортивних традицій Коцюбинського, то згодом один з ведучих урочистостей директор ДЮСШ Олександр Червоний оголошує спортивні секції. Зворушливо на імпровізовану сцену виходять багаторазові володарі національних кубків й учасники міжнародних ігор гравчині ФК «Біличанка», однак Олександр Червоний каже, що в ДЮСШ футзалом  захоплюються не лише дівчата — юначі команди хлопців вже мають на своєму рахунку чимало перемог.

Школу бойових мистецтв презентує  її засновник Андрій Старовойт, кажучи, що в них популяризуються не лише бійцівські види спорту, як фрі - файт, а й багато інших, які можна обрати виходячи з віку та уподобань, він також  запрошує усіх бажаючих до клубу «Пересвіт», який діє в районі вулиці Меблевої в лісі, мовляв, ми навчимо вас бути здоровими й випромінювати позитивні емоції.

Далі ведуча проголошує: « Свято відбувається під патронатом селищного голови Вадима Садовського, за сприянням народного депутата України Петра  Мельника, за підтримки депутата Київської обласної ради Наталії Семко, генерального спонсора чемпіонату з футболу «Євро 2912»  «Гіпермаркету Епіцентр К6», підприємств «Теплозвукоізоляції», «Термопекc», «Сервіс-ГУВ»,  «Екмімеблі», «Пластмодерн», «Катех», «СПС», «ДОЗ», «Прогрес», « Білицький ДОК»,  ГО «Громадської ради Коцюбинського», ГО «Нові обличчя», Сергія Руденка та Юлії Главацької! Велике спасибі усім за підтримку та розуміння!»

Паралельно з видовищним майданчиком в парковій зоні БК киплять своїм життям інші — ярмарковий, політичний, де в наметах ведуть пропаганду активісти тих чи інших політичних сил,  також до послуг бажаючих затишні столики під деревами виїзних кафе. Не обійшлося на святі й без частувань — смачного кулішу та каші.

О тринадцятій годині розпочалася урочиста частина свята з промови селищного голови  Вадима Садовського. Подаємо її фрагменти:

Шановні земляки, я радий вас бачити тут всіх разом, і хочу вас запевнити, що Коцюбинське сповнене нових сподівань і задумів. Нас постійно радують спортивні  та культурно-мистецькі успіхи юних поколінь, я радий з того що наші діти мають можливість для саморозвитку  в багатьох  спортивних секціях та гуртках самодіяльної творчості,  що діють при Будинку культури. У Коцюбинському багато юних талантів, які ще порадують нас своїми успіхами, а це  наші діти та онуки, й для них ми будемо намагатися створювати найкращі умови для самореалізації, уже починаючи з двору. Ви знаєте, що для цієї мети вже обладнано 22 сучасних дитячих майданчиків. І їх буде більше, і не лише їх, бо згідно нової концепції розвитку Коцюбинського в наших планах — створення нової інфраструктури для розвитку особистості та комфортного проживання. Також ми пишаємося нашими ветеранами, життя котрих для нас є прикладом  самопожертви й наслідування, школою мужності й творіння добра.  Хотів би також, дорогі земляки, поділитися підсумками зробленого за рік.  Торкаючись цієї теми, насамперед,  відзначити наші екологічні проекти, здійснені завдяки сприянню депутата обласної ради Наталії Семко, а найголовніше, що нам вдалося здійснити мрію не одних поколінь — очистити наше лісове озеро, яке з часом стане рекреаційною зоною Коцюбинського, своєрідним аквапарком. Однак це лише перший етап, на наступному ми очищуватимемо річку Любку, продовжуватимемо займатися благоустроєм території та створенням сучасної пляжної зони, адже сьогодні в Приірпінні ще немає жодного офіційного пляжу. Незважаючи на труднощі економічного становлення в країні та спад виробничих потужностей підприємств, котрі свого часу були локомотивами наповнення бюджету в селищі, все ж за підсумками першого півріччя 2012-го року надходження до бюджету  за власними та закріпленими доходами загального фонду виконано на 100,1 відсотки. Це хоч і невеликий показник, та все ж таки з плюсом. І в даному аспекті я б хотів відзначити підприємства, котрі є найбільшими платниками податків, зокрема: підприємства «Екмі-меблі», «Термопек Сервіс-ГУВ», «Пластмодерн», «Білицький ДОК».  Їхні керівники завжди тримають руку на пульсі життя селища.

Таким чином, за I півріччя 2012-го року здійснювалося фінансування видатків на заробітну плату та  нарахування зарплати  працівникам бюджетних установ, словом, тим, хто працює з  нашими дітьми та на інших напрямках соціально-побутової сфери. А також на оплату харчування дітей в дитсадках, харчування в  лікарні, придбання медикаментів, оплату теплоенергоносіїв. 

За перше півріччя 2012 року проведено видатків на загальну суму 17700,00 грн., в тому числі профінансовано матеріальну допомогу ветеранам – ювілярам, хворим, надано  матеріальну допомогу дітям – інвалідам. Також здійснювалися видатки й на благоустрій селища, оплату електроенергії  вуличного освітлення та його технічне обслуговування.

Я не буду вас втомлювати переліком бюджетних видатків, а повернуся до  Дня нашого селища, адже це ви, дорогі земляки, становите його золоту основу.Сьогодні ми разом відзначаємо День народження  селища, яке є святом усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Ми маємо самобутні традиції, можемо пишатися своєю історією  та сьогоденням. Дякую всім односельцям,  які небайдужі до долі рідного Коцюбинського, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, голод і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад відданого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею життя на краще.

Від щирого серця вітаю молоде покоління, яке буде визначати долю нашого селища в майбутньому.  Нехай же зростає та процвітає наше улюблене Коцюбинське! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!  А я зі своєю командою однодумців завжди буду не поруч з вами, а разом. Зі святом!

Жителів селища Коцюбинське привітав також народний депутат Петро Мельник. Петро Володимирович відзначив наполегливість та ентузіазм селищного голови щодо обстоювання інтересів громади й послідовної роботи щодо надання селищу статусу міста обласного підпорядкування. Також він відзначив, що дуже задоволений, що селищний голова подбав про те, щоб в  Коцюбинському облаштували 22  дитячих майданчиків, мовляв, батьки думають про дітей, а значить, і про їхнє майбутнє. Говорячи про перспективу селища, Петро Мельник зазначив: « Ми повинні зберегти цю чарівну привабливість Коцюбинського,  цю зелену оазу, не дозволити  вирубати ліси, а зберегти їх для здоров`я,  для майбутнього  наших дітей»…  Далі Петро Володимирович  сказав, що завжди підтримує всі прогресивні починання селищної влади, що в свій час допоміг з придбанням медичного обладнання для селищної лікарні та Швидкої допомоги. Наразі Петро Мельник спільно з селищним головою Вадимом  Садовським опрацьовує  проекти будівництва доріг через ліс, які б з’єднають селище з Ірпенем та Києвом.

Тоді слово взяла депутат обласної ради Наталія Семко. Вона зазначила, що вже не один рік плідно працює з селищною владою і дуже рада, що їхні ініціативи підтримує голова обласної держадміністрації  Анатолій Присяжнюк. Також Наталія Григорівна наголосила, що буде докладати всіх зусиль, щоб реалізувати другий етап з очистки озера. Також вона відзначила, що на сьогодні Коцюбинське стало одним з найкращих селищ щодо впровадження нової технології роздільного сміттєзбору.— «А це свідчить про те, що ми всі разом починаємо думати про своє майбутнє і молодих поколінь, прагнемо жити за європейськими стандартами… Я вірю що нам вдасться реалізувати й багато інших перспективних проектів, адже відчуваю вашу підтримку,  а це значить що громада і влада йде в правильному напрямку, по шляху до нової перспективи…»  Далі Наталія Семко нагородила  усіх активістів,  грамотами та цінними подарунками, які брали участь в екологічних та інших проектах.  

Привітати жителів селища також прибув срібний призер цьогорічної  Олімпіади Валерій Андрійцев,  секретар Ірпінської міськради ради Олег Білецький, міський голова Бучі Анатолій Федорук, селищнимй голова Ворзеля  Олександр Венгрик, заступник селищного голови смт. Гостомель Юрій Краснопольський. Від міської організації Партії регіонів коцюбинців вітав Леонід Глущенко, від освітян — Олена Лошицька, спортсменів — Олександр Червоний. Найкращі представники Коцюбинського були відзначені грамотами та подарунками від селищного голови Вадима Садовського, народного депутата  Петра Мельника, та інших керівників населених пунктів та державних установ. Також багато подарунків для жителів селища приготувала  ГО «Громадська рада Коцюбинського».

Після урочистої частини святкування продовжилися концертом за участі культурно-мистецького центру «Сузір’я» Національного університету  державної податкової служби України, барабанщиці котрого  ще під час урочистої частини зворушили всіх присутніх бадьорими ритмами,  виступив також ансамбль народної пісні «Барви». У парковій зоні були спортивні розваги для дітей. А після  16.00  в частині спортивно-розважальної програми проходили наступні заходи: турнір з пейнтболу за Кубок Кооцюбинського,  до послуг бажаючих був лучно-арбалетний тир на території клубу активного відпочинку «Hardwheels» та пейнтбольного клубу «Forester», що знаходяться на базі колишньої військової частини в лісі. Увечері в парковій зоні БК всіх розважав  музичний гурт «Eclipse» (Будинок культури).А завершилося свято мальовничим феєрверком , а втім воно не завершилося, наступного року воно матиме продовження.   

Валентин СОБЧУК


Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 1355
Головна » 2012 » Вересень » 14 » День народження селища!
Всього коментарів: 1
1  
Класно провели время, супер погуляли. Респек и уважуха организаторам )))

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz