21:55
Чи бути спорткомплесу у Коцюбинському?


Будівництво в смт. Коцюбинське спортивного комплексу національного рівня зупинено через небажання Київміськради затверджувати межі селища, - вважає голова селищної радисмт. Коцюбинське Вадим Садовський.

Ще в 2010 р. була досягнута попереднядомовленість між Коцюбинською сільрадою і керівництвом мережі будівельних гіпермащркетів «Епіцентр», метою якої є будівництво в смт. Коцюбинське спортивно-оздоровчого комплексу національного рівня.«Планувалося, що комплекс буде розташований на ділянці землі в 10,7 га. «Епіцентром» спеціально для Коцюбинського було закуплено спеціалізоване обладнання вартістю близько 10 млн. грн., яке вже кілька років лежить на складі готове до встановлення. Для будівництва споруди також мали бути залучені інвестиції в 150-200 мільйонів гривень (за цінами 2010 року). Передбачалося, що новим спортивним комплексом користуватимуться працівники гіперамаркету «Епіцентр», жителі Коцюбинського та професійні спортсмени», - повідомляє Петро Михайлишин, керівник мережі будівельних гіпермаркетів« Епіцентр».

Особливі надії на зведення спортивно-оздоровчого комплексу покладають у жіночому футзальному клубі «Біличанка» (смт. Коцюбинське), який є дев'ятикратним володарем кубка України з футзалу, двократним чемпіоном Євразії (2004, 2007 рр.), і чемпіоном Європи 2010 року. У команді «Біличанка» грала найкраща футзалістка світу 2009 Аліна Горобець, а сьогодні гравець збірної України з футзалу. Сама жіноча збірна України з футзалу на 80% складається з гравців ФК «Біличанка». «Але, наші фіналістки змушені орендувати приміщення для тренувань у м. Києві на комерційних умовах. А у молодих спортсменів, які повинні прийти на зміну «ветеранам», можливості тренуватися немає взагалі», - розповідає голова селищної ради смт. Коцюбинське Вадим Садовський.

Законне бажання приватного бізнесу, селищної влади і громади Коцюбинського реалізувати спортивний проект «розбивається» об байдужість київських бюрократів. Справа в тому, що на сьогодні між смт. Коцюбинське та м. Києвом немає затвердженого кордону. Ситуація абсурдна - смт. Коцюбинське є територіально-адміністративною одиницею з відповідними органами влади та органами місцевого самоврядування. Але, всупереч логіці і територіально-адміністративному поділу України, в Державному земельному кадастрі смт. Коцюбинське вважають частиною м. Києва. У підсумку, подальше будівництво спортивно-оздоровчого комплексу заблоковано, з одного боку, небажанням Київської міської ради провести розмежування земель, що відносяться до міста Києва і земель, що відносяться до смт. Коцюбинське. З іншого боку, реалізації соціального проекту перешкоджають органи земельних ресурсів, які не бажають внести інформацію про землі смт. Коцюбинське до бази даних Державного земельного кадастру. Для вирішення проблеми потрібно всього одне рішення Київської міськради, погоджене з Київською облрадою, в якому будуть встановлені межі селища,- коментує юрист Сергій Ярош.Петро Михайлишин, керівник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» здивований ситуацією, яка склалася навколо Коцюбинського. «В інших областях України для нас охоче відкривають двері і ми прямо зараз реалізуємо низку подібних соціальних некомерційних проектів у Західній Україні. З боку місцевих громад потрібне тільки сприяння у виділенні земельних ділянок. Сподіваємося, що проект спортивного комплексу в Коцюбинському таки вийде реалізувати. Принаймні, ми не втратилидо нього інтерес. Розміщувати великі спортивні комплекси поблизу Києва цілком виправдано, оскільки у столиці тренуються лідери вітчизняного спорту», - коментує Петро Михайлишин.Інвестор, місцева влада та жителі смт. Коцюбинське сподіваються на те, що нова народна влада дійсно надасть місцевим громадам право розпоряджатися своєю землею.

ua.golos.ua


Переглядів: 582
Головна » 2014 » Серпень » 12 » Чи бути спорткомплесу у Коцюбинському?
Всього коментарів: 1
1  
Це питання вже давно треба було рішити!
Селище з 20000 населенням, а в ньому немає спорткомплексу, немає басейну - це не припустимо! Наше селеще спортивне!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz