00:12
Будівництво нового храму Святого Георгія Побєдоносця
Будівництво нового храму  Святого Георгія Побєдоносця – шлях до відродження духовності

Неділя, 25 грудня, для християн селища Коцюбинське була по-особливому величним та святковим днем, адже у цю днину народився новий храм святого великомученика Георгія Побідоносця. Ця подія  має глибокий символічний зміст. Будуючи храми та очищаючи душу вірою, ми завжди згуртовуємось, зміцнюємо свої життєві сили. Новий храм стане не тільки окрасою селища, а й центром духовності, відродження моральних устоїв, центром традиційної православної культури. Це вплине на виховання наших дітей, внуків, правнуків…і навіть самих нас.

Зрання на освячення церкви та богослужіння прийшли парафіяни селища, які тепер у благодатну годину та у належному місці можуть слухати Пресвяте Слово Боже. Раніше це було складно, особливо для літніх людей, які були змушені йти до церкви через залізну дорогу аж на протилежну сторону селища. Проте, справа не у фізичних можливостях і кількості людей, а у силі духу, що їх направляє.
За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив освячення храму. Після освячення владика Іларій звершив у новоосвяченному храмі Божественну літургію. За богослужінням йому співслужили: благочинний Києво-Святошинського церковного округу протоієрей Василій Русінка, настоятель храму протоієрей Сергій Ткаченко та духовенство Києво-Святошинського благочинія.
Саме дякуючи вірі, надії та допомозі парафіян красивий храм на спасіння душ людських засяяв золотавими хрестами. Протягом всього періоду будівництва святині, працею, молитвами та коштами щедро допомагали депутат Київської обласної ради Наталя Семко та Володимир Борисенко, засновник фірми «Десо», що разом із парафіянами були присутні на службі.  Молився разом із прихожанами представник депутатського корпусу Владислав Євстєфєєв, а також секретар селищної ради Олександр Ковтач. Великий вклад у становлення храму зробив Вадим Садовський, дбайливий господар селища.
Тепер кожного дня двері храму є відкритими для парафіян. Люди, яким так потрібні захист, увага, доброта, милосердя завжди можуть там почути слово Боже, помолиться, отримати дієву пораду, чи просто почути добре слово.
Сподіваємось і віримо, що нова церква зростатиме, що її наповнять люди, життя яких преображатиме живе і діюче Слово Боже, що ще багато людей тут примиряться з Богом. Велич душі повинна бути якістю усіх людей.

Олена Брацлавська

Переглядів: 1475
Головна » 2012 » Січень » 13 » Будівництво нового храму Святого Георгія Побєдоносця
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz