16:55
Біля Кам’яного солдата знову квіти

Біля Кам’яного солдата знову квіти

28 жовтня у нашому селищі відбулися  урочистості з нагоди  67- річчя звільнення України  від фашистської навали. Біля селищного меморіалу відбувся мітинг, представники селищної влади і підприємств , ветерани  поклали квіти до селищного меморіалу.

Керівництво фонду Відродження подбало про організацію екскурсії до Києва, в якій взяли участь ветерани селища, вони також мали нагоду поспілкуватися за святковим столом й згадати про ці події.

Перемога у Сталінградській битві стала корінним переломом в ході німецько-радянської і загалом Другої світової війни. Його закріпила Курська битва, де було розгромлено до 30 німецьких дивізій, зокрема 7 танкових і моторизованих. Протягом вересня 1943 року звільнено Харківську, Сумську, Чернігівську, Полтавську області та лівобережні райони Київщини, а 6 листопада 1943 року було визволено столицю України. У жовтні 1944 року територія України була повністю визволена від окупантів, а наприкінці цього ж місяця війська 4-го Українського фронту вибили ворога із Закарпаття.

Перемога далася страшною ціною. Протягом січня 1943 - жовтня 1944 років загальні втрати Радянської армії становили майже 3,5 млн. бійців і офіцерів. Таких втрат не мала жодна армія воюючих держав.

Цей день для всіх нас є великим святом, сповненим вдячності усім, чий подвиг навіки закарбований у народній пам’яті. Ми схиляємо голову перед нашими дідами й батьками, які на власній долі винесли лихоліття війни, саможертовно наближаючи звільнення рідної землі від поневолення. Ваш подвиг назавжди залишиться взірцем вірного і чесного служіння рідній Вітчизні, своєму народові.І сьогодні свій патріотизм та незламний дух визволителі передають новим поколінням.

Валентин СОБЧУК       

   

 

 
Категорія: Будинок культури Коцюбинської селищної ради | Переглядів: 883
Головна » 2011 » Жовтень » 31 » Біля Кам’яного солдата знову квіти
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz