Головна » »

Підсумки 2015 центру обслуговування платників
22:17

За 2015 рік у Центрі обслуговування платників при Ірпінській ОДПІ надано майже 11 тис. адміністративних послуг

 
За 2015 рік фізичні особи отримали 3,7 тисячі послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.
Видано 2,5 тисячі книг обліку розрахункових операцій, 1,0 тис. Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 1,8 тисяч довідок про доходи, а також  подад 1,1 витягів з реєстру платників єдиного податку, тощо.
Для оцінки підвищення якості обслуговування платників, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів, щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена роботою Центру обслуговування.
В Центрі розміщені інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi.
Центр обслуговування платників Ірпінської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2 «а». телефон для довідок-67-5-44

Ірпінська ОДПІ

Переглядів: 107 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Селищна рада
08298, Україна,
Київська область,
смт. Коцюбинське,
вул. Доківська, 2
тел./факс: (045) 97-72-247
kocubynske@gmail.com

Женский футзальный клуб «Беличанка» (Коцюбинское)

Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них


Хостинг від uCoz