ВІЗИТКА
НОВИНИ
КОЛЕКТИВИ
ПРОЕКТИ
КУЛЬТУРНЕ ДОЗВІЛЛЯ
ТВОРЧИЙ ПОРТРЕТ
СВІТ КУЛЬТУРИ
НАШІ ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ

Будинок культури Коцюбинської селищної ради
  
 Будинок культури Білицького ДОКу був відкритий
    7 листопада 1957 року і відразу став місцем організації і проведення зустрічей з заслуженими людьми, урочистих зборів, мітингів та свят, присвячених видатним подіям життя країни і селища. Тут відбувались сесії селищної Ради, проходили зустрічі кандидатів і депутатів з виборцями.
    Будинок культури мав свою музичну студію та одинадцять гуртків.
    Найактивніше працювали гуртки самодіяльної народної творчості: музичний, танцювальний, вокально-хоровий.
    Духовий оркестр обслуговував різноманітні заходи у селищі та в Ірпені.
У 70-х роках був дуже популярним серед молоді вокально-інструментальний ансамбль «Аматори», який неодноразово ставав лауреатом обласних оглядів художньої самодіяльності, виступав по республіканському телебаченню.
У 1986 році, після аварії на Чорнобильській АЕС, ансамбль «Аматори» та хоровий колектив Будинку культури за направленням профспілок виїздять з концертними програмами у Поліське, Вільчу, Діброву, Мар янівку.
Хоровий колектив з Коцюбинського вітали і в Москві, і в Ленінграді, і в Мурманську. Звучала українська народна пісня у виконанні наших жінок і в Бресті, і в Кишиневі.
Радує, що кращі надбання попередніх років стали традицією у роботі наступників, як учасників гуртків, студій, так і працівників цього культурного закладу.

Будинок культури є комунальною власністю територіальної громади селища Коцюбинське, а з 1999 року безпосередньо підпорядкований Коцюбинській селищній Раді.
На сьогоднішній день у Будинку культури, як і раніше, зосереджується вся культурно-масова робота з населенням селища.
Його  діяльність  спрямована на створення, розповсюдження і популяризацію культурних надбань,  забезпеченню культурних потреб населення селища, створення умов для їх творчого,естетичного інтелектуального, духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля.
    У своїй діяльності керується Конституцією України, чинними законодавствами та Статутом.
На сьогодні при Будинку культури працюють різноманітні творчі аматорські колективи: різновікові  вокальні, танцювальні, ансамбль духових інструментів, студія моделювання та дизайну, клубні об’єднання.
Жоден селищний захід не проходить без їхньої участі. І кожного разу це нові цікаві програми.
Серед останніх – це  фестиваль 2010 року «Коцюбинське запалює зірки», новорічний мюзикл «Зимова казка» 2011 рік, етно-програма «Зустріч весни» 2012 рік, «Масляна» 2012 рік, святкування Водохреща  2013 рік.
    На сцені Будинку культури виступають як аматорські колективи та виконавці, так і професійні.

    У приміщенні Будинку культури створюються можливості для естетичного розвитку різних верств населення з різними уподобаннями та можливостями.
Тут працює дитяча музична школа, школа сучасного бального танцю «Стиль», «Польський клуб». Активно працює культурно-дозвіллєва програма. Проводиться методична робота. Надаються різноманітні послуги населенню.
    Цікаво, що вже багато років під дахом БК об’єднуються різноманітні релігійні конфесії. Вони не тільки проводять свої служіння в орендованих приміщеннях, а й приймають активну участь в суспільному житті громади селища.
    Їхні програми завжди проходять як благодійні акції, що в наш час не мало важливо.
У залах Будинку культури влаштовуються художні, фото та виставки народного-прикладного мистецтва.
    Приміщення Будинку культури, майданчик біля нього і прилегла паркова територія – це місця, де проходять усі селищні заходи – вистави, концерти, огляди художньої самодіяльності, фестивалі, урочисті мітинги, зібрання мешканців селища, народні гуляння, ярмарки.
    Усі заходи готуються і обслуговуються працівниками Будинку культури – досвідченими спеціалістами, творчими, відповідальними людьми, які з розумінням відносяться до своїх обов’язків.
Керівники колективів – амбітні, креативні, досвідчені фахівці, віддані своїй справі, про що говорить багаторічна праця у цьому закладі та успіхи їхніх вихованців.
У планах колективу – нові цікаві проекти, які направлені в першу чергу на задоволення культурних потреб населення селища.
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Конституційний Суд України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Рада національної безпеки і оборони України

Офіційний портал Верховної Ради України
Хостинг від uCoz